رمان ابدیت محض

چاپ کتاب رمان ابدیت محض

نام کامل اثر: رمان ابدیت محض

نویسنده: سارا رجب پور

سال چاپ: ۱۴۰۲

نوبت چاپ: اول

قیمت: ۱۶۰۰۰۰۰ ريال

تعداد تیراژ: ۱۰۰۰

انتشارات: نارون دانش

چاپ کتاب رمان ابدیت محض

برگرفته از مجموعه داستانی «افسانه دیانا» نوشته خانم سارا رجب‌پور می‌باشد که پیش‌ از این، در سه جلد توسط انتشارات نارون دانش چاپ و تقدیم خوانندگان عزیز شد. کتاب حاضر در ژانر فانتزی؛ آمیخته به تخیل، موهبات جادویی، هیجان و عشق… است.

آنچه در «افسانه دیانا» گذشت؛ حاکی از سرنوشتی غیرمعمول و عجیب، برای دختری هفده‌ساله بود؛ و تجربیات او، راجع به دنیایی شگفت، ورای جهان کنونی. دنیایی به‌ موازات با این جهان، متشکل از هفت دنیای پررمزوراز، موجوداتی عجیب‌الخلقه و خیالی…

در ابتدای کتاب پیش‌رو، توضیح بسیار مختصری راجع‌به مسائل پیشین داده‌شده، اما دیانا این‌بار با سرنوشتی بسیار متفاوت مواجه خواهد شد. سرنوشتی معطوف به دنیای زمینی… مسیر داستان تغییر می‌کند و موضوع آن حول محورهای علمی‌تر، مسائل روز جهان و آینده زمین می‌چرخد.

رمان ابدیت محض

سایر آثار سارا رجب‌پور

رمان افسانه دیانا – جلد اول

رمان افسانه دیانا – جلد دوم

رمان افسانه دیانا – جلد سوم

چاپ کتاب در انتشارات نارون دانش

انتشارات نارون دانش یکی از برترین ناشرین در حوزه چاپ کتاب می‌باشد. صاحبان اثر می‌توانند از خدمات ویراستاری کتاب و همچنین صفحه آرایی کتاب این انتشارات بهره‌مند شوند. انتشارات نارون دانش با در اختیار داشتن تیم متخصص طراحی جلد کتاب این امکان را دارد که در زمینه مربوط به طراحی جلد کتاب نیز به صاحبان اثر خدمات تخصصی ارایه نماید. جهت برقراری ارتباط با ما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *