گذر از دره‌ی شروع

چاپ کتاب گذر از دره‌ی شروع

نام کامل اثر: گذر از دره‌ی شروع

نویسنده: لیلا مرادی

سال چاپ: ۱۴۰۱

نوبت چاپ: اول

قیمت: ۱۹۰۰۰۰۰ ريال

تعداد تیراژ: ۱۰۰

چاپ کتاب گذر از دره‌ی شروع

مطالعه‌ی این کتاب راهنمای دستیابی به موفقیت شغلی را به تمام افرادی که به دنبال شناخت بهتر از خود هستند و در پی محیط کاری‌‌ای‌اند که با ویژگی‌هایشان مطابقت بیشتری داشته باشد، پیشنهاد می‌کنیم.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:

ترس و اضطراب رفیق‌های شفیقی هستند که یکی پس از دیگری ظاهر می‌شوند و به گونه‌ای با یکدیگر دست به یکی می‌کنند که ما را از انجام برخی کارهای مفید باز می‌دارند. جالب است بدانید که به وجود آمدن ترس اغلب به علت حس بقای ماست. به عنوان مثال افراد برای ترفیع رتبه شغلی خود به مدرک تحصیلی بالاتری احتیاج دارند، با این وجود چند درصد از مردم هزینه می‌کنند تا باز هم درس بخوانند؟ چند نفر حاضر هستند مؤلفه تحصیلات را اولویت زندگی خود قرار دهند و از هزینه‌های مالی و زمانی خود بکاهند تا برای درس و دانشگاه خرجش کنند؟ احتمالاً وقتی زمان انتخاب فرا می‌رسد هزار و یک دلیل و بهانه می‌آورند تا خود را توجیه کنند. گرچه باید در این مواقع کمی هم به خود حق بدهیم. زیرا یاد نگرفته‌ایم که با ترس‌های ذهنی مواجه شویم. بنابراین فرار را بر قرار ترجیح می‌دهیم.

گذر از دره‌ی شروع

ممکن است در رشته‌ای مشغول به تحصیل باشید و یا در شغلی فعالیت کنید که به آن هیچ علاقه‌ای ندارید؛ اما از ترس اینکه در صورت تغییر مسیر نتوانید شرایط مناسب‌تری پیدا کنید، فکر در هم شکستن ساختار نامطلوب فعلی را دائم کنار بزنید تا دیگر به سراغتان نیاید. هیچ انسانی وجود ندارد که بگوید من از چیزی نمی‌ترسم، طبیعی است که هر شخصی در هر مقطع و موقعیتی ترس‌های متفاوتی را تجربه کند اما انسان آگاه نمی‌گذارد این موریانه‌های مرموز، ذهنش را از درون ببلعد و او را به یک انسان منفعل تبدیل کند.

چاپ کتاب در انتشارات نارون دانش

انتشارات نارون دانش یکی از برترین ناشرین در حوزه چاپ کتاب می‌باشد. صاحبان اثر می‌توانند از خدمات ویراستاری کتاب و همچنین صفحه آرایی کتاب این انتشارات بهره‌مند شوند. انتشارات نارون دانش با در اختیار داشتن تیم متخصص طراحی جلد کتاب این امکان را دارد که در زمینه مربوط به طراحی جلد کتاب نیز به صاحبان اثر خدمات تخصصی ارایه نماید. جهت برقراری ارتباط با ما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *