چاپ کتاب فوری در کلیه زمینه ها

موسسه نارون با در اختیار داشتن چهار انتشارات متفاوت که هریک از این انتشارات در زمینه‌های خاصی مانند چاپ کتاب شعر، چاپ کتاب رمان، چاپ کتب دانشگاهی و آموزشی فعالیت دارند این امکان را داردتا در کلیه زمینه‌های موجود به چاپ کتاب فوری اقدام نماید. روال کار بر این است که با درخواست متقاضی، نوع کتاب تعیین می‌گردد و برحسب طبقه موضوعی کتاب، آن کتاب به انتشارات مختص خود ارایه می‌شود و در سریع‌ترین زمان ممکنه اقدام به اخذ مجوزهای قانونی و چاپ کتاب می‌شود. در زیر به برخی از حیطه‌های چاپ کتاب می‌پردازیم.

چاپ کتاب فوری در کلیه زمینه ها

چاپ کتاب فوری کتاب شعر

چاپ کتاب فوری رمان و داستان

چاپ کتاب فوری آموزشی

چاپ کتاب فوری دانشگاهی

چاپ کتاب فوری مذهبی

چاپ کتاب فوری تاریخی

چاپ کتاب فوری کمک آموزشی

موسسه نارون در زمنیه چاپ کتاب فوری این تضمین را به متقاضیان خود ارایه می‌کند که در کمترین زمان اقدام به اخذ مجوزهای قانونی پرداخته و برای چاپ کتاب در یک مدت کوتاه اقدامات لازم را انجام دهد.

بسیاری از دانشجویان، پژوهشگران  و اساتید به دلایلی نیازمند به چاپ کتاب فوری هستند. بسیاری از دانشجویان قصد شرکت در مصاحبه دوره دکترا را دارند یا این تصمیم را دارند که در مدت زمان کوتاهی اقدام به چاپ کتاب نمایند. موسسه نارون برحسب راهبرد خود در به خدمت گرفتن چهار انتشارات در زمینه های مختلف در گام اول سعی می‌کند کتاب متقاضیان را در یک نشر اختصاصی به چاپ برساند در گام دوم مراحل و فرآیند چاپ کتاب را به طور کاملاً مشهود سریعتر از حالت عادی انجام می‌دهد.

gw-157-1

مراحل چاپ کتاب فوری در کلیه زمینه ها

۱- دریافت فایل اصلی کتاب و بررسی سریع از ابعاد مختلف: ویراستاری ادبی، ویراستاری دستوری، ویراستاری رمان و داستان (در صورتیکه کتاب در حیطه رمان و داستان باشد).

۲- مشاوره تخصصی در زمینه ایرادات فایل اصلی کتاب. این ایرادات می‌تواند ایرادات علمی باشد و یا اینکه به کامل‌تر شدن متن اصلی کتاب منجر شود.

۳- ارسال برای صفحه آرایی و طراحی جلد. به محض اینکه تمامی امور مربوط به ویراستاری و حذف و اضافه به اتمام رسید کار برای صفحه آرایی و طراحی جلد ارسال می‌شود.

۴- دریافت مجوز از وزارت ارشاد. سی دی کتاب، نسخه پرینت کتاب (که اطلاعات فیپا در آن قید شده) به همراه پرینت جلد برای گرفتن مجوز به اداره کتاب وزارت ارشاد تحویل داده می شود. بسته به موضوع کتاب، پس از یک هفته تا ۲ ماه بعد از تحویل، مجوز کتاب در اختیار متقاضی قرار می گیرد. گاهی اوقات مواردی در کتاب جهت اصلاح به اطلاع متقاضی می رسد و پس از درج یا حذف تغییرات مجوز کتاب صادر می شود. بحث ویراستاری و ارزیابی محتوای اصلی کتاب در مراحل قبل، دقیقاً در مرحله اخذ مجوزها اهمیت خود را نشان می‌دهند. همکاران ما به واسطه تجربه خود در ارتباط با ممیزی‌های گوناگون، کتاب را به شکلی مورد بازبینی قرار می‌دهند که کمترین ممیزی را از سوی وزارت ارشاد دریافت کند. بسیاری از کتابها، به واسطه اینکه حاوی مطالب حساس و مغایر با قوانین هستند در فرآیند ممیزی وزارت ارشاد مدت زمان زیادی را سپری می‌کنند. برخی کتابها تا ۶ ماه نیز نتوانسته تاییدیه وزارت ارشاد را دریافت کند.

۵- ارسال به چاپ و قرار گرفتن در نوبت چاپ. بعد از انجام و طی تمامی فرآیندهای فوق، کتاب آماده چاپ می‌شود و با ارسال به چاپخانه در نوبت چاپ قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که نوبت چاپ در انتشارات چهارگانه موسسه نارون نیز کوتاه مدت است به این خاطر که کتابها مابین چهار انتشارات مختلف تقسیم می‌شود و فرآیند چاپ بسیرا سریعتر صورت می‌گیرد. حین عقد قرارداد نام یکی از انتشارات چهارگانه موسسه نارون با قبول و تایید خود متقاضی انتخاب شده و در برگه قرار داد ذکر می‌گردد.

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.