چاپ کتاب حتی یک جلد

یکی از خدمات انتشارات نارون به نوینسدگان چاپ کتاب حتی یک جلد می ‌باشد. نویسندگی در کنار داشتن ذوق و قریحه ذاتی متاثر از یک عامل بیرونی دیگر مانند مهارت است. مهارت عاملی اکتسابی است که در اثر تمرین و تکرار و ممارست به دست می‌آید. با این مقدمه می‌توانیم اینگونه نتیجه‌گیری کنیم که نویسندگی یک مهارت است. به این مفهوم که هرچقدر نویسنده در کار خود تلاش، کوشش و ممارست نشان دهد و به آزمون و خطا بپردازد بیشتر می‌تواند تجربه کسب کند و در کنار این آزمون و خطا نیز می‌بایست از نظر علمی و تئوریکی نیز خود را قوی‌تر سازد.

نویسندگان کتاب اهداف مختلفی از کار خود دارند و بر اساس آن اهداف چشم انداز خود را تعیین می‌کنند. برای مثال، فردی که به جمع‌آوری خاطرات و سرگذشت زندگی خود نموده و سعی دارد ان را به صورت کتابی جمع آوری کند شاید عمدتاً با هدف نویسنده شدن وارد این عرصه نشده است و بیشتر دوست دارد تا مکتوبی از سرگذشت خود را داشته باشد و موارد اینچنینی مشابه.

در برخی اوقات افراد هدف از چاپ کتاب خود را شرکت در یک آزمونی قرار داده‌اند و می‌خواهند صلاحیت علمی خود را به تایید برسانند. یعنی در اول راه نویسندگی هستند و هنوز نجریه کافی برای نویسندگی را ندارند اما تلاش علمی خود را در سالهای گذشته کرده‌اند و ماحصل آن کتابی جمع‌آوری شده است. احتمال دارد این کتاب در حد و اندازه‌هایی نباشد که بتوان برای آن مخاطبینی جمع کرد یا در بازار رقابتی برای آن به وجود آورد؛ با این حال، نویسنده می‌خواهد از امتیازهای آن بهره‌مند گردد.

book-1659717_6401-600x344

در حالات دیگر، فرد ترس از به سرقت رفتن ایده خود برای نوسندگی دارد و یا اینکه می‌خواهد در حیطه خاصی آموزش‌هایی را بنویسد اما ترس از آن دارد که احتمالاً ایده خود را از دست دهد. در این شرایط تمایل دارد کتابی را آماده سازد و چاپ کند و در چاپ های دیگر به وسعت دادن آن و ادامه دادن آن بپردازد.

انتشارات نارون در خدمت آندسته از مولفانی که به هر دلیلی تمایل دارند تیراژ پایینی از کتاب خود حتی در قالب یک جلد، می‌باشد. برای ارتباط با ما می‌توانید از طریق شماره‌های تماس و ایمیل اقدام نمایید

خدمات مربوط به چاپ کتاب حتی یک جلد

انتشارات نارون برای افرادی که قصد چاپ کتاب حتی در یک جلد دارند خدمات زیر را ارایه خواهد نمود:

اخذ مجوزهای قانونی (فیپا، شابک)

قابلیت استعلام کتاب در کتابخانه ملی

صفحه‌آرایی

ویراستاری

طراحی جلد کتاب

و چاپ

اگر مولفان مدتی بعد یا سالهای بعد تمایل به نشر در تیراژ بالا داشته باشند می‌توانند با همین مجوزهای اخذ شده اقدام به چاپ در تیراژ بالا از کتاب خود نمایند و در این فرآیند نیز انتشارات نارون در خدمت عزیزان خواهد بود.

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.