راهنمای محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب

برای استفاده از بخش محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب تنها کافی است چند فیلد را پر نمایید. در ادامه به صورت مختصر نحوه استفاده از بخش محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب را برای شما شرح داده‌ایم.

تعداد صفحات کتاب: تعداد صفحات کتاب خود را وارد کنید. بدیهی است که پس از صفحه آرایی ممکن است تعداد صفحات کتاب شما اندکی تغییر یابد.

تیراژ کتاب: در این بخش امکان وارد کردن هر میزان تیراژی وجود دارد اما به صورت کلی کتاب‌ها در تیراژ‌های ۲۰، ۵۰، ۱۰۰، ۲۰۰، ۵۰۰ یا ۱۰۰۰ نسخه‌ای چاپ می‌شوند.

صفحه آرایی: اگر کتاب شما نیاز به صفحه آرایی دارد در این بخش وارد نمایید. هزینه صفحه آرایی پایین بوده اما تاثیر زیادی در کیفیت نهایی کتاب چاپ شده دارد.

طراحی جلد: در صورتی که نیاز به طراحی جلد دارید این بخش را علامت بزنید. همکاران ما با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت طراحی جلد را برای شما انجام می‌دهند.

نتایج ارائه شده

پس از وارد کردن چهار مورد خواسته شده، نتیجه برآورد هزینه برای شما در سه حالت نشان داده می‌شود. در این بخش هزینه چاپ کتاب در قطع رقعی، قطع وزیری و قطع رحلی نمایش داده می‌شود. نکته مهمی که باید دقت شود این است که این هزینه اعلام شده تنها تخمین است و هزینه نهایی براساس ده‌ها فاکتور تعیین می‌شود. برای مثال عواملی مانند رنگی بودن یا نبودن صفحات، فونت انتخاب شده و جنس کاغذ می‌توانند قیمت نهایی را تغییر دهند. برای اطلاع از هزینه نهایی کتاب خود توصیه می‌کنیم با انتشارات نارون دانش تماس بگیرید.

محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب

توجه: تمامی هزینه‌ها تقریبی است و با توجه به فاکتورهایی مانند داشتن صفحه رنگی، اندازه فونت و جنس کاغذ ممکن است تغییر یابد.

با ما تماس بگیرید

ایمیل:
narvanpub@gmail.com

شماره تماس:

۶۶۹۳۲۲۴۵ ـ ۰۲۱

شماره موبایل:
۰۹۲۲۴۰۱۳۷۰۴

آدرس: تهران، خیابان نصرت شرقی، بین کارگر و جمالزاده، پلاک ۷۲، واحد ۱