تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب

موسسه چاپ کتاب نارون علاوه بر چاپ کتاب در رشته‌های مختلف، در خدمت آن دسته از دانشجویانی است که قصد دارند پایان نامه خود را تبدیل به کتاب نمایند. در واقع، پایان نامه چه در مقطع کارشناسی ارشد و چه در مقطع دکتری اثر علمی فاخر و ارزنده‌ای است زیرا در فرآیند تکمیل و تدوین آن علاوه بر دانشجو حداقل ۲ الی ۵ استاد دانشگاه متخصص درگیر هستند و با ارایه نظرات خود باعث بالا رفتن درجه کیفی آن می‌شوند. کمتر بتوان اثری را در طول زندگی دانشگاهی دانشجویان پیدا نمود که در فرآیند شکل‌گیری آن چندین متخصص درگیر باشند و دقت نظر و توجه بسیاری را به آن مبذول نمایند. اما متاسفانه بعد از اتمام این اثر علمی، چه از طرف محقق و چه از طرف اساتید فعالیتی که بخواهد این اثر را به مرحله کاربرد برساند و نتایج آن را در گستره وسیعی منتشر نماید دیده نمی‌شود و تمام فعالیت‌ها و نتایج آن بدون استفاده در کتابخانه‌های دانشگاه باقی می‌مانند. تبدیل پایان نامه به کتاب و در نهایت چاپ کتاب از آن یکی از فعالیت‌های مهمی است که در راستای کاربرد پایان نامه به صورت علمیاتی انجام می‌گردد.

روش‌های تبدیل پایان نامه به کتاب

برای تبدیل پایان‌نامه به کتاب دو روش عمده وجود دارد. در روش اول که مخصوصاً در رشته‌های علوم انسانی و پایان نامه‌هایی که در این زیرگروه علمی انجام می‌شوند رایج است فصل دوم پایان نامه استخراج شده و محتوای آن تنظیم مجدد می‌گردد و با نظم‌دهی به مطالب آن فایل اولیه کتاب آماده می‌شود. در این فصل معمولاً پایه‌های نظری متغیرهای مورد مطالعه ذکر می‌گردند و سعی می‌شود برخی از  آخرین پژوهش‌هایی که در این حیطه‌ها در سرتاسر دنیا انجام شده است آورده شوند. اهمیت این مساله در آن است که علاوه بر ذکر پایه‌های تئوری متغیرها، پژوهش نیز در میان آن ذکر می‌گردد و با نقد و بررسی این پژوهش‌ها می‌توان متغیرهای جدید طراحی و تدوین نمود. در این روش، معمولاً سعی می‌شود در صورتی که پایه‌های نظری سازه‌های مورد مطالعه در پایان نامه به صورت خلاصه آورده شده باشند می‌توان با افزودن مطالب جدید آن را کامل کرده و بر غنای آن افزود. در روش دوم، از تمامی فصول پایان نامه استفاده می‌شود. با این روش پایان نامه‌های کلیه رشته‌های دانشگاهی را می‌توان تبدیل به کتاب نمود. در فصول ابتدایی کتاب پایه‌های نظری درباره متغیرها و یا حیطه مورد مطالعه آورده می‌شود و بعد از آن نتایج و یافته‌های همسو با آن متغیرها آورده می‌شود که به این نوع کتاب، کتاب پژوهش محور گفته می‌شود. تبدیل پایان نامه به کتاب در موسسه چاپ کتاب نارون انجام می‌پذیرد و تاکنون در رشته‌های زیر اقدام به تبدیل پایان نامه یا استخراج کتاب از پایان نامه نموده‌ایم:

– تبدیل پایان نامه به کتاب در رشته علوم سیاسی

– تبدیل پایان نامه به کتاب در رشته روانشناسی

– تبدیل پایان نامه به کتاب در رشته جامعه شناسی

– تبدیل پایان نامه به کتاب در رشته کتابداری

– تبدیل پایان نامه به کتاب در رشته عمران گرایش سازه

– تبدیل پایان نامه به کتاب در رشته برق قدرت

آیا نیاز به ترجمه کتاب، چاپ کتاب و استخراج کتاب دارید؟ همین حالا سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

بازگشت به صفحه اول

45 پاسخ
 1. فراز
  فراز says:

  من پایان نامه دوره کارشناسی ارشدم رو تقریباً ۴ سال پیش دفاع کردم میشه این پایان نامه به کتاب تبدیل بشه؟ اینکه یکم قدیمی شده چه کمکی می تونید برای من بکنید تا یه مقدار مطالب جدیدتری نیز بهش اضافه کنم؟
  لطفاً هزینه ها و زمان استخراج کتاب رو هم بگید تشکر

  پاسخ دادن
  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   با سلام
   میزان قدیمی شدن مطالب شما با توجه به رشته تحصیلیتان مشخص می گردد. مثلاً اگر شما ر رشته کامپیوتر تحصیل کرده باشید احتمال دارد که بخشی از مطلب موجود در پایان نامه شما یا احتمالاً همه مطالب موجود در پایان نامه شما به روز شود. اما در مورد ربرخی دیگر رشته ها اینگونه نیست. در کل، همکاران علمی موسسه نارون این توانایی را دارند که در بحث بروز رشانی مطالب مندرج در کتاب و یا اضافه کردن مطالب کمک های مشورتی خدمتتان ارایه کنند. درباره زمان و هزینه استخراج کتاب از پایان نامه اصول یکسان و خاصی در نظر نگرفته ایم. میتوان گفت پاسخ دقیق به این دو مقوله با رویت پایان نامه شما قابل انجام است. برحسب کمیت و کیفیت پایان نامه شما و زمان شما هزینه و زمان استخراج برآورد میشود و در صورت موافقت جنابعالی کار استخراج انجام خواهد شد. شما میتوانید از خدمات چاپ کتاب موسسه نارون نیز بعد از استخراج کتاب از پایان نامه استفاده کنید.

   پاسخ دادن
 2. غلامی
  غلامی says:

  برای تبدیل کتاب به پایان نامه چقدر زمان نیازه؟ من برای ارایه کتاب به یک سازمان درخواست چاپ کتاب سریع دارم و میخوام این کتابو از طرحی که برای شرکت انجام دادیم استخراج کنیم. چقدر طول میشکه تا این کتاب استخراج بشه و چاپ بشه. و اینکه آیا مجوزهای رسمی برای چاپ کتاب اخذ میشه یا نه؟ مثل فیپا و شابک و اینا. تشکر

  پاسخ دادن
  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   برای چاپ کتاب به صورتی که مجوز قانونی براش دریافت بشه دقیقاً یک ماه زمان لازمه و به این خاطر بهتره که به افراد یا موسسات غیرقانونی که ادعای چاپ کتاب در سه روز رو دارند به شدت بد بین باشید. ما در همین و ب سایت و در این لینک: http://www.narvanpub.com/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%ac%d8%b3%d8%aa%d8%ac%d9%88%db%8c-%d9%85%d8%ac%d9%88%d8%b2-%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8-%da%86%d8%a7%d9%be-%d8%b4%d8%af%d9%87-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%da%a9/ می تونید ببینید که اگر یه کتاب به صورت قانونی و با مجوز رسمی چاپ بشه باید همه این فرآیندهای لازم رو طی کنه تا اگر خواستید کتابتون رو در یه جایی ارایه کنید این مجوزها رو داشته باشید. در صورتیکه این مجوزها رو نداشته باشید کتاب شما فاقد هر امتیاز خواهد بود. درباره استخراج کتاب هم بستگی به پایان نامه داره که چقدر دقیق مطالب درش منعکس یافته. فقط به یاد داشته باشید که در مدت یک ماه هم کار استخراج انجام میشه و هم اخذ مجوزهای قانونی و هم چاپ و تدوین و طراحی کتاب انجام میشه.

   پاسخ دادن
   • سهیلا
    سهیلا says:

    یعنی شما میگید کتابی که در کتابخانه ملی ثبت نشده باشه غیرقانونی هستش؟ اگر اینطور باشه چه اتفاقی میتونه بیافته؟ کتاب برامون امتیاز نداره؟ مرحله بعدی چیکار باید بکنیم؟ ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

    پاسخ دادن
    • مدیر سایت
     مدیر سایت says:

     بله، متاسفانه امتیازی به مولف تعلق نمیگیره. اجازه بدید با یه مثالی بیشتر توضیح بدم فرض کنید شما مقاله ای رو چاپ کردید که مجله اون به هیچ عنوان معتبر نیست و هیچ گونه نمایه معتبر نداره. همچین مجله ای رو بنده یا شما هم میتونیم راه اندازی کنیم و مدام هم مقالات خودمون رو در اون چاپ کنیم. حتی براش وب سایت هم طراحی کنیم. اما امتیازی برامون این مقالات خواهند داشت؟ اینجا هم به همین شکله . بارها و بارها ما در همین وب سایت و لینک فوق توضیح دادیم که منظور از مجوز کتاب چی هستش. شما نمی تونید مقاله ای که از پایان نامه استخراج کرده اید یا متابی که نوشته اید رو بدون هیچ گونه بررسی ببرید و جایی چاپ کنید. مجوزهای چاپ کتاب برای اینکه کتاب وجاهت قانونی داشته باشه لازم هستش این مجوزها اخذ بشه حتماً در وب سایت کتابخانه ملی هم ثبت شده باشه. به شکلی که وقتی وارد سایت بشید و اطلاعات کتابتون رو وارد کنید، کتاب به اسم شما در وب سایت نمایه بشه. اینکه مرحله بعدی چیه و چکار باید بکنید، تقریباً خظر خاصی وجود نداره، شما فایل کتاب رو مجدداً به انتشارات قانونی دیگری ارسال میکنید تا اینبار به صورت مجوز دار و قانونی چاپ بشه. میتونید از انتشارات جعلی قبل هم طرح شکایت کنید. همکاران ما نیز برای چاپ کتاب شما آمادگی لازم را دارند.

     پاسخ دادن
     • سهیلا
      سهیلا says:

      با این تفاسیر کتابی که سال پیش چاپ کردم رو باید بندازم دور. من چجوری میتونم از این انتشارات شکایت کنم. چون هم ازم پول زیادی گرفت و در عوضش یه کتاب بدون هیچ مجوزی بهم داد…

 3. شیدا ذولفقاری
  شیدا ذولفقاری says:

  سلام و وقت بخیر
  من چند مدتی هست که آموزشهای خوب شما رو میخونم ممنون به خاطر آمورشی که جهت تبدیل پایان نامه به کاب قرار داده بودید خیلی هم کاربردی بود. اما ظاهرا خودتون هم انجام میدید میخواستم بدونم درصورتیکه بنده فایل کاغذی پایان نامه رو به شما ارسال کنم میتونید بر راساس اون کتاب استخراج کنید. واقعیت اونقدر سرقت علمی زیاد شده که حقیقتاً اصلاً نمی تونم اعتماد کنم. خیلی ممنون میشم اگر پاسخ بدید.

  پاسخ دادن
  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   با سلام خدمت شما
   بسیار ممنون از دقت نظر و توجهی که به مطالب وبسایت ما دارید. واقعیت آموزشهایی که بر روی وب سایت گذاشته ایم با وسواس و دقت بسیاری انتخاب می شوند و عمدتاً هم بر حسب نظرات و فیدبک های شما دوستان عزیز می باشد. امیدواریم که بتوانیم در آینده نیز همین روال را پیش ببریم. درباره ارسال فایل کاغذی کتاب هیچ ایرادی وجود نداردو اما در نظر داشته باشید که هزینه های استخراج کتاب از پایان نامه برای شما بیشتر خواهد شد. دوستان دیگری نیز وجود دارند که دغدغه خودشان درباره تردید در ارسال فایل الکترونیکی پایان نامه جهت استخراج کتاب را به ما منتقل می نمایند. واقعیت این است که روزانه بیش از ۷ الی ۱۰ فایل کتاب و پایان نامه برای ما ارسال می شود؛ اگر در فرنید انجام کار ما بی اخلافی صورت گرفته بود باشد یقیناً تاکنون با برخوردهای قضایی مواجه می شدیم و چه بسا مجوز انتشارات ما با مشکل مواجه می شد. در انتخاب انتشارات خود دقت کنید. افرادی که قول چاپ سه روزه به شما می دهند، و یا فیمت های بسیار عجیبی که از قیمت معقول بسیار کمتر نیز هستند به شما ارایه می کنند این احتمال بسیار زیاد وجود دارد که کتاب چاپ شده آنها نه به لحاظ قانونی مجوزهای لازم را داشته باشد و نه فایل ارسال شما به این موسسات به دور از تهدیدهای سرقت علمی قرار گیرد. با این تفاسیر مجدداً خدمت شما عنوان می کنیم که ما هیچگونه محدودیتی در این مساله نداریم، تردید و نگرانی شما را محترم میشماریم و برای اینکه شما نیز امنیت روانی داشته باشید میتوایم کتاب را از فایل کاغذی استخراج کنیم.

   پاسخ دادن
 4. سینا
  سینا says:

  با سلام و عرض ادب
  من پایان نامه به ربان انگیسی نوشته ام و رشته ام معماری هستش و از یک دانشگاه خارج از کشور در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصی شدم. سوالم اینه که برای تبدیل پایان نامه به کتاب نیازی برای ترجمه آن است؟ شما انجام میدید؟ و اینکه میتونم به زبان انگلیسی کتاب چاپ کنم چون این احتمال داره که برای ادامه تحصیل مجدداً به خارج از کشور برم خواهشا منو راهنمایی کنید.
  خیلی ممنون از وب سایت خوبتون

  پاسخ دادن
  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   کلاً چاپ کتاب برای به زبان انگلیسی هیج مانعی ندارد. لازم نیست که شما پایان نامه را ترجمه کنید. همین که احتمال دارد برای اعزام مجدد جهت ادامه تحصیل اقدام کنید اتفاقاً بهتر است که چاپ کتاب به زبان انگلیسی برای شما انجام گیرد. همینطور، در داخل کشور نیز چاپ کتاب به زبان انگلیسی نمره و امتیاز چاپ کتاب به زبان فارسی را دارد و هیچ ایرادی از این جهت که شما در داخل کشور نیز به ادامه تحصیل مبادرت کنید وجود ندارد و میتوانید کتاب را به زبان انگلیسی چاپ کنید. بله، برای استخراج کتاب از پایان نامه و یا تبدیل پایان نامه به کتاب همکاران علمی موسسه این توانایی را دارند که با بالاترین کیفیت اینکار را برای شما انجام دهند و در صورتی که هرگونه مشکلی در متن پایان نامه وجو داشته باشد همکاران میتوانند به شما مشاوره تخصصی در این زمینه ارایه کنند و بتوانید به راحتی متن ان را اصلاح و یا تغییر دهید.

   پاسخ دادن
 5. معصومی رزاقی
  معصومی رزاقی says:

  سلام
  من یه مقاله از پایان نامه استخراج کردم و در یه مجله ای چاپ کردم. سوالم اینجاست که اگر الان یه کتاب از پایان نامه استخراج کنم خوب عناوین مقاهل و کتاب و پایان نامه ام مرتبط به هم میشه و من نمیتونم هرسه اینا رو به اساتید مصاحبه کننده نشون بدم. احتمالً بگن همه مقالهات و کتابش مستخرج از پایان نامه بوده و کار جدیدی نکرده، نظر شما چیه چیکار کنم>>>

  پاسخ دادن
  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   سوال بسیار جالب و خوبی پرسیده اید، تشکر.
   این سوال شاید به ذهن بسیاری از افراد دیگر خطور کند و یا اینکه با شنیدن ان استرسی که اکنون شما دارید را تجربه کنند. دانشجوی کارشناسی ارشد و یا دکترایی که به انجام پایان نامه خود می پردازد در حقیقت یک کار علمی وسیعی انجام میدهد. اگر مقاله یا کتابی که از پایان نامه استخراج کرده اید هر کدام حرف جدیدی داشته باشند چه ایرادی دارد که شما از زحمات چند ماهه و گاهاً چند ساله خود استفاده کنید و انها را کاربردی تر کرده و در معرض عموم بگذارید؟ پایان نامه ای که این قابلیت را داشته باشد تا از ان مقالات متعددی استخراج شده و چاپ شود یا علاوه بر ان تبدیل به کتابی گردد موید این امر است که به خوبی و با قدرت نگارش شده است. بنده تاکنون برحسب تجربه خود و چندین تن از دوستان که به مصاحبه دکترا رفته اند موردی را نشنیده ام که اساتید ممتحن حاضر در جلسه مصاحبه این ایراد را مطرح نموده باشند. پایان نامه محصول تلاش و کوشش شبانه روزی دانشجو است و شاید اگر همان زمان را به نوشتن مقالات، ترجمه کتاب و یا نگارش کتاب مصروف میکردید یقیناً آثار علمی زیادتری را داشتید. بنابراین، سوال و نگرانی شما پایه منطقی ندارد و باید بگوییم که در این مورد اصلاً نگران نباشید.

   پاسخ دادن
 6. سحر
  سحر says:

  سلام
  در تبدیل پایان نامه به کتاب بیشتر از چه فصل هایی استفاده می کنید. آخه مثلاً فصل چهار پایان نامه من بحث های اماری هست این بحث ها چطور تو کتاب میاد؟ و اینکه آیا هر پایان نامه در هر رشته ای قابلیت تبدیل شدن به کتاب رو داره یا نه؟ مرسی

  پاسخ دادن
  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   تبدیل پایان نامه به کناب مفاهیم و پیچیدگی های زیادی دارد و سوال مطرح شده سوال بسیار خوب و کاربردی است. کلاً دو نوع تبدیل پایان نامه به کتاب وجود دارد. در حالت اول صرفاً تئوری ها یا ادبیات پژوهش استخراج شده و با انتخاب یک عنوان اقدام به چاپ کتاب می گردد. در این حالت، از آنجایی که شما در پایان نامه به بررسی آخرین یافته ها و پژوهش های موجود در باره یک سازه یا متغیر پرداخته اید، از این حیث کتاب شما حاوی مطالب جدید و تازه درباره تئوری خاص خواهد بود و اینکه یافته های جدید چه دیدگاهی نسبت به یک سازه و یا تئوری دارند. در حالت دوم تبدیل پایان نامه به کتاب، تقریباً از تمامی فصول ان برای چاپ کتاب استفاده می شود که این روش در ایران تقریباً کم انجام می شود. در این روش، حتی یافته ها و جداول تحلیلی و شبیه سازی ها نیز در کتاب ذکر می شوند. بنابراین در حالت اول کتاب عمدتاً از فصل دو یا فصلی که متعلق به پایه های نظری و ادبیات پژوهش است استخراج می شود در حالت دوم، کتاب از سرتاسر فصول پایان نامه خواهد بود.
   با توجه به تجربه ما در تبدیل پایان نامه به کتاب، پایان نامه در تمامی رشته های دانشگاهی این پتانسیل را دارند که تبدیل به پایان نامه شوند زیرا زبان پژوهش و فرآیند پژوهش در تمامی علوم یکسان است و فقط شاید محتوا و داده هایی که جمع اوری می شود شاید از لحاظ نوع گردآوری و کمیت و جنس آنها با یکدیگر تفاوت داشته باشند. بنابراین، مطمئن باشید که در هر رشته دانشگاهی که مشغول تحصیل هستید میتوانید پایان نامه دوره دکترا و کارشناسی ارشد خود را به کتاب تبدیل کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ دادن
 7. روح الله عیزداده
  روح الله عیزداده says:

  تز دکترام رو به مدت ۲ ماه است که دفاع کردم و الان میخوام برای پست پی اچ دی در یک کشور خارجی اقدام کنم. میخوام بدونم که شرایط تبدیل پایان نامه به کتاب در کشورهای خارجی چطوری هست؟ آیا اونا هم به منوال و روش ما پایان نامه رو به کتاب تبدیل می کنند یا روشهای خاصی دارند؟ و اینکه چاپ به زبان انگلیسی امکان پذیر هست؟ من پایان نامه ام به زبان فارسی نگارش شده و در حدود ۲۱۵ صفحه با رفرنس و ضمایم است. بسیار ممنون اگر پاسخ دقیق بفرمایید.

  پاسخ دادن
  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   با سلام خدمت شما دوست بزرگوار
   حقیقتاً ایده ای درباره اینکه در کشورهای خارج چگونه پایان نامه تبدیل به کتاب می شود و حدود و صغور ان کدام است نداریم. اما با توجه به مطالعه ما در وب سایت های خارجی علمی مانند وب سایت editage که عمدتاً مطالبی در حیطه چندو چون کارهای علمی به زبان ساده منتشر می کند مشاهده نمودیم که تبدیل پایان نامه به کتاب دقیقاً به همان شکلی که در ایران صورت می گیرد یعنی استخراج کتاب از فصل دوی پایان نامه یا فصلی که به بررسی ادبیات پژوهشی اختصاص یافته و استخراج از کلیه فصول پایان نامه انجام می شود. البته باید متذکر شویم که چه کتاب از فصل دوی پایان نامه استخراج شود یا از کلیه فصول در هر دو روش کاملاً صحیح بوده فاقد اشکال است. مثال ان شبیه به انواع مقالات علمی است. مثلاً یک مقاله سیستماتیک ریویو با یک مقاله علمی پژوهشی یا اوریجینال پیپر هیچ تفاوتی به لحاظ امتیاز ندارند. تبدیل پایان نامه به کتاب در تمام دنیا به این دو روش صورت می گیرد مگر اینکه در کشوری خاص سبک و سیاق به شکل متفاوتی باشد که اطلاعی از جزییات اینگونه نداریم. درباره چاپ کتاب به زبان انگلیسی نیز در ایران هیچ مانعی وجود ندارد. چه بسا دانشجویانی که در ایران در رشته های آموزش زبان و یا ادبیات زبان انگلیسی و سایر زبانها تحصیل می کنند میتوانند کتاب خود را به زبان انگلیسی چاپ کنند. سایر دانشجویان نیز مانعی ندارند. اما مساله ای که وجود دارد این است که در ایران در رشته های غیر زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی علاقمندی به خواندن کتاب به زبان اصلی در حد پایین است و خوانندگان یقیناً بیشتر تمایل دارند در یک حوزه خاص اگر معادل کتاب به زبان فارسی وجود داشته باشد آن را به عنوان منبع مطالعه کنند. احتمال زیاد در فروش چنین کتابهایی با مشکل مواجه شوید. اما از انجایی که شما قصد ارایه کتاب خود برای دانشگاه های خارجی دارید می بایست کتاب خود را به زبان انگلیسی چاپ کنید و توصیه ما نیز این است که لازم به چاپ در تیراژ بالا وجود ندارد مگر اینکه جنابعالی بخواهید و علاقه داشته باشید که در تیراژ بالا کتابتان را چاپ کنید.
   میزان صفحات پایان نامه شما ملاک خوبی برای تبدیل پایان نامه به کتاب نیست و این بیشتر کیفیت مطالب شماست که میتواند تاثیر گذار باشد، اما در نهایت میتوان گفت از لحاظ کمیت نیز پایان نامه شما ایده آل برای چاپ کتاب است.
   موفق و موید باشید.

   پاسخ دادن
 8. شبنم
  شبنم says:

  سلام و خسته نباشید
  ببیخشید میخواستم قیمت تبدیل پایان نامه به کتاب را از شما بپرسم و اینکه اگر از پایان نامه ای که قبلاً ازش دو تا مقاله استخراج شده میتوینم کتابم استخراج کنیم؟

  پاسخ دادن
  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   قیمت تبدیل پایان نامه به کتاب را معمولاً به همراه هزینه های چاپ و نشر اعلام میکنند. هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب معمولاً به تعداد صفحات پایان نامه و نحوه استخراج نیز بستگی دارد. بعضاً نویسنده تمایل دارد کتاب از تمامی فصول پایان نامه استخراج گردد و گاهاً نیز نویسنده تقاضا می کند که کتاب تنها از یک فصل پایان نامه استخراج شود و مطالبی نیز بعداً به ان افزوده شود. در هر یک از اشکال تبدیل پایان نامه به کتاب هزینه ها متغیر و متفاوت خواهد بود. در کامنت های قبلی به سایر دوستان نیز گفته ایم که یک پایان نامه کارشناسی ارشد یا رساله دوره دکترا می تواند به چندین مقاله علمی پزوهشی یا همایشی و یا کتاب تالیفی منتج شود. مقاله و کتاب دو اثر علمی کاملاً متفاوت از یکدیگر هستند. اتفاقاً بسیاری از نویسندگان خبره و یا دانشمندان بزرگ نتیجه پزوهش های خود را در قالب یک کتاب سازمان بندی می کنند. اینکه شما پایان نامه را تبیل به کتاب و چند مقاله نمایید هیچ ایراد اخلاقی و علمی نخواهد داشت مگر اینکه به شکلی عمل نمایید که مصداق سرقت علمی باشد. برای مثال، گاهاً یک پایان نامه هرچقدر که قوی و خوب نوشته شده است پتانسیل ان را دارد که صرفا به یک مقاله تبدیل شود و استخراج دو مقاله از آن در صورتی علمیاتی خواهد بود که شما نیت و هدف یک مقاله را به دو مقاله تقسیم کنید. دو مقاله می بایست اهداف، فرضیات و تحلیل های متفاوتی داشته باشند و شما نمی توانید دو مقاله با دو فرضیه یکسان یا سوال یا تحلیل های یکسان یا خیلی مشابه داشته باشید.
   در مورد کتاب قضیه فرق دارد. شما اگر از پایان نامه خود جندین مقاله نیز استخراج کرده باشید بازهم می توانید یک کتاب از ان استخراج کنید.
   با تشکر از شما

   پاسخ دادن
 9. شیدا
  شیدا says:

  سلام
  من چند روز پیش اموه بودم طرف میدان انقلاب و کلی تراکت با عنوان جاپ کتاب ارزان و کم قیمت و چاپ کتاب با تیراژ پایین دیدم. واقعیت اینا جربیانشون چیه. من به یکی از اینا زنگ زدم گفت با صد هزار تومن یه کتاب در عرض ۳ روز چاپ میکنیم بهت میدیم!!!! آخه اینکار واقعاً شدنیه؟ مشکلی نداره؟ مرسی از جوابتون پیشاپیش

  پاسخ دادن
  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   با سلام و تشکر از شما
   ببینید متاسفانه تعدادی افراد سودجو که هیچ گونه مجوز رسمی برای چاپ و نشر کتاب ندارند وارد حیطه چاپ کتاب شده اند و اینکه نهادی باید جلوی فعالیت آنها را بگیرید نیز عملیاتی و کاربردی نیست. ما بارها برای افرادی که قصد چاپ و نشر کتاب را دارند توصیه نموده‌ایم که خود آنها می توانند جلوی فعالیت این گونه افراد سودجو را بگیرند. چاپ کتاب ضوابطی دارد که پایبندی و تاکید بر این ضوابط میتواند به قول معروف سره را از ناسره تعیین کند و به صورت خودبخوبد جلوی فعالیت افراد غیرمجاز را بگیرد. این افراد جریان خاصی ندارند. کافی است از آنها این سوال را بپرسید که آیا کتاب شما در کتابحانه ملی ثبت خواهد شد یا خیر. و اینکه تسویه حساب را منوط به نمایه شدن نام و عنوان کتاب در وب سیات کتابخانه ملی کنید. انگاه خواهید دید خود به خود رغبتی برای همکاری شما پیدا نخواهند کرد. چ.ن برای شمان روشن خواهد شد که شما اطلاعات کافی در این زمینه دارید و نمی توانند شما را اغوا کنند. چا کتاب با صد هزار تومان به شرطی درست است که ناشر کتاب هیچ مبلغی را از بابت چاپ کتاب دریافت نکند و حتی از حساب خود نیز برای تکیمل اخذ مجورهای قانونی برای شما هزینه کند. آنگاه این ادعا درست خواهد بود. چاپ کتاب حتی یک نسخه هزینه های ثابت و بالای ۲۰۰ هزار تومان را دارد زیرا فقط کافی است شما یک فایل را که شامل ۱۰۰ صفحه است به صورت معمول برای پرینت به یک مرکز تکثیر مراجعه کنید و آنگاه بدانید که فقط پرینت فایل شما بر روی کاغذ A4 چقدر هزینه برای شما خواهد داشت.
   بنابراین، با در نظر گرفتن این توصیه ها شما می توانید این گونه افراد را از دور خارج کنید. همینطور اخذ مجوزهای قانونی حداقل به دو هفته زمان نیاز دارد تا وازت ارشاد این کار را برای شما انجام دهد. بله اگر کتاب شما دارای مجوزهای قانونی لازم نباشد حتی چاپ کتاب در یک نیم روز نیز شدنی است.

   پاسخ دادن
 10. زهره صدیقی
  زهره صدیقی says:

  چاپ کتاب حتی یک نسخه یعنی چی؟ آیا مثلا من اگر بیام پایان نامه کارشناسیمو تبدیل به کتاب کنم یه نسخه چاپی میدید به من؟ اصلاً پایان نامه کارشناسی میتونه به کتاب تبدیل بشه. لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ دادن
  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   چاپ کتاب حتی یک نسخه به این معنی است که شما میتونید به جای تیراژ بالا، فقط یک عدد کتاب چاپ کنید. این حالت در مواقعی است که نمی خواهید یا فعلاً در نظر ندارید که کتاب خود را به صورت کامل در معرض عموم قرار دهید.
   هر پایان نامه در هر مقطعی پتانسیل تبدیل شدن به یک کتاب را دارد منتها به این شرط که از لحاظ کمیت و کیفیت این قابلیت را داشته باشد. در صورتی که از لحاظ کمیت و کیفیت قابلیت تبدیل شدن به کتاب را نداشته باشد نیز می توان با تقویت هر دو جنبه ذکر شده کتاب را به مرحله چاپ در آورد. پایان نامه های مقطع کارشناسی معمولاً به لحاظ کیفی از انجایی که داوری علمی جدی روی آوها صورت نمی گیرد گهگاه کیفیت لازم را ندارند. اما در ضورتی که شما از کیفیت پایان نامه خود اطلاع دارید میتوانید برای بررسی های بعدی از لحاظ کمی و کیفی آن را به موسسه نارون (همکاران ما) ارسال نمایید تا توسط همکاران علمی ما مورد بررسی قرار گیرد. بعد از تبدیل پایان نامه به کتاب، چاپ کتاب فوری و در عرض یکماه و نهایتاً ۴۰ روز برای شما انجام خواهد شد.
   با تشکر

   پاسخ دادن
 11. هدایت الله
  هدایت الله says:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  برای چاپ زندگی نامه خودم میخواستم اقدام کنم. آیا شما در این حیه نیز کتاب چاپ می کنید؟ فروش کتاب اصلا برایم مهم نیست و فقط میخواهم نشر پیدا کند. قیمت چاپ کتاب و شرایط ان رو نیز حتماً برام بگید. ممنون از شما

  پاسخ دادن
  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   با سلام
   موسسه نارون متشکل از چهار انتشارات با نام های مختلف می باشد که هر کدام از آنها در حیطه خاصی به چاپ و نشر کتاب می پردازند. یکی از حیطه های چاپ و نشر کتاب موسسه نارون در حیطه کتابهای غیردانشگاهی و غیر آموزشی است که عبارتند از کتابهای شعر، داستان و رمان و زندگی نامه. با توجه به این مساله موسسه نارون در خدمت شما دوست عزیز خواهد بود تا برای چاپ کتاب زندگی نامه شما اقدامات لازم را انجام دهد. چاپ هرگونه کتاب و با هر حیطه ای مراحل و ضوابط یکسان و مشابهی خواهد داشت که اعم از ویراستاری، ممیزی (در صورت نیاز)، طراحی جلد و طراحی صفحه و موارد دیگر. درباره قیمت چاپ کتاب تقاضا داریم دوستان با همکاران ما در موسسه نارون تماس حاصل نمایند تا قیمت دقیق چاپ کتاب را همکاران محاسبه نموده و ارایه کنند. قیمت چاپ کتاب به عوامل مختلفی چون نوع کاغذ، طرح جلد و سایر موارد مختلف بستگی دارد که می بایست شما دوست عزیز انها را مشخص کنید.

   پاسخ دادن
 12. کبرا
  کبرا says:

  با سلام و عرض احترام.
  بنده مدرس دروس ریاضی و فیزیک دوره دبیرستان و امادگی کنکور هستم و میخواهم بعد از چند سال تدریس و کسب تجارب به چاپ کتابی در این زمینه بپردازم. بنده از یکسال کلاسهایم فایل صوتی جمع اوری کرده ام و با ویرایش انها توانسته ام یک روال منطقی و با ساختار برای کتاب طراحی کنم منتها همانطور که گفتم فایلی که الان دستم هست فایل صوتی هستش. شما خدماتی در جهت تبدیل فایل صوتی به کتاب دارید؟ یا باید خودم بشینم تایپ کنم؟ و اینکه مشکلی هست تو چاپ فایل صوتی؟

  پاسخ دادن
  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   سلام و عرض ادب
   هیچ مشکلی در ارتباط با چاپ فایل صوتی وجود ندارد. اما بخش هایی از فایل صوتی می بایست برای همکاران ما ارسال شود تا به لحاظ کیفیت صدایی بررسی گردد. اگر کیفیت فایل صوتی شما خوب و قابل شنیدن و مفهوم باشد همکاران ما میتوانند ان را به فایل نوشتاری تبدیل کنند و در نهایت ساختار آن با تایید شما آماده چاپ شود. هیچ مشکلی در چاپ فایل صوتی وجود ندارد.
   تاکنون موسسه نارون اقدام به تبدیل فایل صوتی و نوشتاری و نهایتاً چاپ و نشر کتابهای زیادی پرداخته است و اتفاقاً نیز بسیار پرفروش و موفق بوده اند. شما میتوانید با همکاران ما در موسسه نارون از طریق ایمیل و شماره تماس در ارتباط باشید تا از شرایط دیگر نیز اطلاع حاصل نموده و کار چاپ و نشر کتاب را با عقد قرار داد رسمی شروع کنید.

   پاسخ دادن
 13. سنجری
  سنجری says:

  سلام
  در تبدیل پایان نامه به کتاب بیشتر از چه فصولی استفاده میشه؟ و اینکه میشه از پایان نامه کارشناسی رو هم به کتاب تبدیل کنیم؟ من کارشناسی ارشدم رو تموم کردم و میخواهم پایان نامه کارشناسی ارشد رو به کتاب تبدیل کنم. اگر بشه هم پایان نامه کارشناسی رو هم تبدیل کنم تا دو کتاب کتاب داشته باشم؟

  پاسخ دادن
  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   با سلام
   تبدیل پایان نامه به کتاب هم میتوانید از فصل ادبیات پژوهش پایان نامه باشد و هم میتواند از تمامی فصول پایان نامه استخراج گردد. تمامی پایان نامه هایی که در دانشگاه ها انجام میشوند قابلیت تبدیل شدن به کتاب را دارند چون معمولاً با نظارت حداقل یک یا دو استاد متخصص صورت می گیرند. منتها، پایان نامه های کارشناسی از انجایی که حساسیت کمی را بر می انگیزند، احتمال داردداز لحاظ علمی ضعیف تر باشند. برای کتابهایی که قرار است از تبدیل پایان نامه دوره کارشناسی به وجود آیند همکاران علمی و متخصص موسسه نارون با دریافت فایل یا حداقل فهرست مطالب پایان نامه به ارزیابی پایان نامه از لحاظ علمی خواهند پرداهت و در نتیجه توصیه هایی در باب تغییرات احتمالی در درون فایل کتاب ارایه خواهند داد. اما در باره پایان نامه های کارشناسی ارشد معمولاً تغییر و تعدیل کمی صورت می گیرد . شما میتوانید با بررسی پایان نامه های دو مقطع تحصیلی خود دو کتاب خوب را چاپ و منتشر سازید و از این حیث هیچ مشکلی وجود ندارد.

   پاسخ دادن
   • سنجری
    سنجری says:

    بسیار عالی، ممنون از پاسخ مبسوط شما واقعیت انتظار نداشتم پاسخمو رو با این دقت و حوصله که شما ارایه دادید بگیرم. ممنون از شما خیلی….

    پاسخ دادن
 14. اشرف
  اشرف says:

  برای پایان نامه به زبان فرانسه چه خدماتی میتونید داشته باشید؟ من پایان نامه به زبان فرانسه بوده و با نمره خیلی خوب از دانشگاه دولتی فارغ التحصیل شدنم از مقطع ارشد. میخواستم بدونم که من کتاب رو به زبان فارسی ترجمه کنم یا نه؟ پایان نامه در باره اشتراکات دستوری زبان فارسی و فرانسه هستش. در کدوم حالت فروش و میزان دیده شدن کتاب بیشتر میشه؟ لطف میکنید اگر راهنمایی کنید.

  پاسخ دادن
  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   با سلام
   چاپ کتب در ایران به زبانهای مختلف دنیا هیچ ایراد و اشکالی ندارد. زبان فرانسه نیز یکی از زبانهای بین المللی است و انتشارات وابسته به موسسه نارون می تواند در این حیطه نیز به چاپ کتاب بپردازد. منتها از انجایی که آشنایی عموم با زبان انگلیسی بیشتر است توصیه می شود کتاب به صوتر ترجمه فارسی چاپ و نشر گردد. منتها اگر شما میخواهید خوانندگان خاصی را جذب کنید بسیار بهتر است که کتاب به همان زبان فرانسه باشد و به همان شکل از پایان نامه شما استخراج و چاپ شود. برای استخراج پایان نامه شما در موسسه نارون هیچ مشکلی وجود ندارد و همکاران ما می توانند پایان نامه شما را با رعایت ساختارهای علمی و کیفیت اصیل ان به کتاب تبدیل نموده و با همان زبان فرانسه نیز به مرحله چاپ برسانند.
   لطفاً برای راهنمایی های بیشتر به آدرس ایمیل ما مراجعه کنید و یا با شماره های تماس ما در ارتباط باشید.
   تشکر

   پاسخ دادن
 15. مریم شکوری
  مریم شکوری says:

  با سلام خدمت شما
  من پایان نامه ام رو تموم کردم و هنوز آن را دفاع نکرده ام. متاسفانه استاد راهنمام خارج از کشور هستند و با توجه به وضعیت پیش آمده این احتمال وجود دارد که تا سه ماه آینده نتوانند به ایران بیایند. میخواستم بدونم اگر من بخواهم کتابم رو استخراج کنم مشکلی وجود خواهد داشت؟ و اینکه آیا اصلا میتونم این کارو انجام بدم یا نه و اینکه تو تبدیل پایان نامه به کتاب فقط میتونه اسم خودم باشه یا باید اساتید مشاوره و داور هم اسمش باشه؟ ممنون میشم اگر راهنمایی بکنید…

  پاسخ دادن
  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   با سلام
   اینکه پایان نامه شما هنوز به هر علتی دفاع نشده است تاحدودی احتمال دارد که منبع مشکلات بعدی باشد. معمولاً پایان نامه هایی که دفاع نشده اند این احتمال وجود دارد که بعد از جلسه دفاعیه دچار تغییرات اساسی شوند. همچنین شما مطرح نکردید که آیا استاد راهنما و مشاورتان کار شما را تایید و اماده دفاع قلمداد نموده اند یا خیر؟ معمولاً برحسب تجربه وقتی اساتیدمشاور و راهنما پایان نامه ای را اماده دفاع قلمداد کنند می توان هم به استخراج مقاله از آن اقدام کرد و هم می شود پایان نامه را تبدیل به کتاب کرد. چون معمولاً وقتی سه نفر از اساتید یک پایان نامه را مورد تایید قرار می دهند از سوی داوران نیز اکثر مواقع کلیت پایان نامه مورد تایید قرار گرفته و نمره قبولی می گیرد هرچند شاید نیاز به تغییرات جزیی در پایان نامه وجود داشته باشد.
   اینکه شما می خواهید نام چه کسانی را در کتاب خود ذکر کنید این مساله کاملاً به خود شما بستگی داردو به قوانین دانشگاه شما. معمولاً دانشگاه ها استخراج مقاله از پایان نامه را امری لازم برای دقاع از پایان نامه می دانند و انتظار دارند که نام اساتید راهنما و مشاور نیز بر روی مقاله ذکر گردد اما در باره کتاب هیچ دستورالعملی صادر نکرده اند. این اختیار دست شماست. اگر میخواهید اسمی از اساتید راهنما یا مشاورتان بر روی کتاب باشد انتخاب کنید و اگر هم نه، صرفا اسم خودتان را بر روی کتاب ذکر کنید.
   تشکر

   پاسخ دادن
 16. زهرا معصوم نژاد
  زهرا معصوم نژاد says:

  با سلام و عرض خسته نباشید به شما و همکارانتون
  برای تبدیل پایان نامه به کتاب شما از چه فایلی استفاده می کنید الکترونیکی یا پرینت شدش؟ و اینکه برام همیشه سواله که مثلاً من پایان ناممم حدودً ۱۲۰ صفحه هستش، و با نمره خوب هم دفاع کردم ولی هرچقدر نگاه میکنم به پایان نامه نمیتونم خودم رو قانع کنم که این پایان نامه در قالب یک کتاب میتونه استخراج و چاپ و نشر بشه؟ لطفا یه توضیحی در این رابطه بفرمایید. تشکر

  پاسخ دادن
  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   با سلام
   برای استخراج کتاب از پایان نامه بستگی به تمایل شما دارد. این موسسه هم می تواند از فایل هارکپی (پرینت شده) استفاده نماید و یا الکترونیکی. منتها از انجایی که استخراج کتاب از پایان نامه از نسخه پرینت شده نیازمند تایپ پایان نامه است به این سبب هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب اندکی بیشتر از زمانی خواهد شد که استخراج کتاب از پایان نامه از طریق فایل الکترونیکی صورت گیرد.
   بخش دوم سوال شما، بسیار سوال خوب و مفیدی است و این قول را به خوانندگان وب سایت نارون و شما دوست عزیز میدهیم که در اسرع وقت مطلب مبسوطی در این زمینه و چند وچون ان در وب سایت قرار خواهیم داد تا چهارچوب کار روشن تر شود. اما در اینجا نیز به ذکر چند نکته برای روشن شدن جوانب امر می پردازم.
   اصولاً در ایران پایان نامه ها بیشتر از بخش ادبیات پژوهشی استخراج می شود. وقتی که شما در همین سال جاری درباره موضوعی اقدام به نگارش پایان نامه نموده اید احتمال زیادی وجود دارد که جدیدترین نظریه ها و یا یافته های علمی را در بخش ادبیات پژوهشی آورده باشید. ارتباط دادن نظریه به پژوهش و پژوهش به نظریه می تواند جهت رونق و یا زایش علمی گام بسیار مهمی باشد. هرچند کل پایان نامه شما در حدود ۱۲۰ صفحه نگارش شده است ولی باید دقت کنید بیشترین حجم پایان نامه مربوط به ادبیات پزوهش پایان نامه شماست. و اینکه شما در این فصل به یافته های اخیر و جدیدترین انها اشاره نموده اید که میتواند باعث به روزرسانی نظریه ها شود. فقط به این مساله توجه نکنید که حتماً می بایست کتابی در حدود ۱۵۰ یا ۲۰۰ صفحه چاپ کنید به این مساله نیز می بایست توجه کنید که یافته های پژوهشی که شما آورده اید میتواند در کنار نظریه ها قرار گیرد و و آنها را مورد بررسی قرار دهد و اینکه شما میتوانید در کتابتان ساختاری جدید که معمولاً در کتابهای مولفین ایرانی کمتر رعایت می شود را ایجاد کنید. یعنی تلفیق نظریه و پژوهش. معمولاً اینگونه کتابها در بین خوانندگان طرفداران بسیاری دارند.
   با تشکر

   پاسخ دادن
 17. صابر
  صابر says:

  با سلام، من کارشناسی ارشد رساضی محض هستم و میخواستم بدونم که در رشته ما تبدیل پایان نامه به کتاب به چه شکلی قابل انجام است؟ توضیحاتی که شما دادید بیشتر برای پایان نامه های رشته های علوم انسانی هستش و در رشته های مختلف شکل و فورمت پایان نامه با هم فرق میکنه

  پاسخ دادن
  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   با سلام
   سوال بسیار خوبی مطرح نمودید. ببینید بسیاری از پایان نامه های نگارش شده در ایران و در اکثر رشته ها مشابه پایان نامه های رشته های علوم انسانی هستند. از انجایی که در استخراج کتاب از پایان نامه از فصل دو کتاب استفاده می گردد بسیاری از پایان نامه ها نیز دارای فصل دو با عنوان ادبایت پزوهش دارند. اگر پایان نامه شما فاقد بخش ادبیات پژوهش پژوهش باشد می بایست جهت بررسی بیشتر یا به صورت حضوری یا به صورت غیر حضوری و با ارسال فایل پایان نامه به ایمیل موسسه نارون پایان نامه را ارسال نمایید تا همکاران متخصص ما در موسسه نارون به بررسی آن بپردازند. موسسه نرون قبلاً نیز در رشته شما و رشته آمار اقدام به تبدیل پایان نامه به کتاب نموده است.

   پاسخ دادن
 18. مدیر سایت
  مدیر سایت says:

  سلام
  بنده در یکی از دانشگاه های کشور ترکیه درس خوندم و پایان نامه هم به زبان ترکی استانبولی هستش. برای ادامه تحصیلات میخوام همونجا اقدام کنم میخواستم بدونم که شما میتونید کتاب من رو که به زبان ترکی استانبولی هستش چاپ کنید؟ و اگر چاپ بشه اونور از من به عنوان رزومه علمی قبلو می کنند؟ اینو به این خاطر میگم که انتشارات ایرانی هست. آیا موردی قبلاً بوده به این شکل و اگر بوده چیکار کردید؟ خیلی ممنون میشم اگر توضیحی ارایه بدید.

  پاسخ دادن
  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   با سلام
   افراد بسیار زیادی طی تماسی که با ما دارند این مطلب رو مطرح می کنند. ببینید، به تعداد دانشگاه هایی که در کل جهان وجود دارهپاسخ این سوال شما میتونه متغیر باشه. شاید شما کتابتون رو در خارج از کشور نیز چاپ بکنید یا همون کشور ترکیه چاپ کنید ولی دانشگاه مورد نظر شما کتاب رو و انتشاراتی رو قبول نکنند. بهترین راهی که بنده میتونم پیشنهاد کنم اینه که اگر از دانشگاهی که برای ادامه تحصیل در ان اطلاع دارید و یا انتخاب نموده اید که در کدام دانشگاه میخواهید به تحصیلتان ادامه دهید به مراجعه به به ان دانشگاه و پرسش از اساتید و یا مسئولینی که در پذیرش شما در ان دانشگاه نقش دارند میتوانید با خیال راحت اینکار را انجام دهید. بسیاری از دانشگاه ها مقالات علمی پژوهشی که دانشجویان حتی به زبان فارسی در مجلات داخلی چاپ نموده اند را به عنوان روزمه پژوهشی مورد پذیرش قرار میدهند. در صورتیکه به همان میزان، دانشگاه هایی نیز وجود دارند که صرفا مقالاتی که به زبان اصلی و در مجلات معتبر بین المللی چاپ شده اند را صرفا مخور تصمیمات برای پذیرش دانشجو قرار میدهند. از اینرو، نباید قبل از اینکه مطمئن شوید کاری را انجام دهید. همچنین، شما میتوانید از دانشجویان ایرانی ان دانشگاه نیز این سوال را بپرسید. انتشارات در قبال این سوال که آیا پس از چاپ کتاب دانشگاه مورد نظر شما امتیازی به آن کتاب ارایه خواهد داد یا خیر هیچگونه مسئولیتی ندارد. بر اساس تجربه کاری خودمان، تاکنون دانشجویان ایرانی بوده اند که از کشورهای اسکاندیناوی و کشورهای مانند فرانسه، کانادا، مالزی، انگلستان برای چاپ کتاب به ما مراجعه نموده اند و ما به چاپ کتاب انها اقدام نموده ایم. در پیگیری اینکه آیا امتیاز تعلق گرفته است یا خیر برخی از انها تایید کردند که امتیاز به آنها تعلق گرفته و برخی ذکر کردند که امتیازی داده نشده است. بنابراین، به شما دوست عزیز توصیه میکنیم که قبل از چاپ کتاب حتماً پرس و جوی لازم را انجام بدید.
   موسسه ما تاکنون در زبانهای مختلفی اقدام به چاپ کتاب نموده است و برای چاپ کتاب به زبان ترکی استانبولی نیز اشکال و مساله خاصی وجود ندارد.

   پاسخ دادن
 19. بی نام
  بی نام says:

  سلام خدمت شما. ممنون از سایت خوبتون
  ببخشید من شنیدم که کتاب های مستخرج از پایان نامه باید با اجازه دانشگاه محل تحصیل صورت بگیره . به این دلیل که توی پایان نامه نویسنده تعهد داده که اثار مادی و معنوی این دستاورد (پایان نامه) مربوط به کتاب است. ایا باید اینکار انجام شود؟ و اگر نشود چه مشکلی پیش می اید؟ با توجه به اینکه استاد راهنما در این زمینه همکاری نمیکنه و به قول خودشون صلاح نمیدونن همچین کتابی چاپ بشه
  با توجه به شرایطم برای مصاحبه به کتاب نیاز دارم. اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *