استخراج کتاب از پایان نامه

استخراج کتاب از پایان نامه یکی از خدمات موسسه چاپ کتاب نارون پاب است. در استخراج کتاب از پایان نامه باید محتوای پایان نامه در قالب یک کتاب منسجم تدوین شود. برای استخراج کتاب از پایان نامه دو روش کلی وجود دارد که هر کدام در مواردی کاربرد دارد. برای رشته‌های علوم انسانی عموماً فصل دو یا پیشینه پژوهش به عنوان کتاب استخراج می‌شود. البته در بیشتر اوقات نیاز به افزایش حجم و کیفیت محتوای این بخش وجود دارد تا بتوان آن را در قالب کتاب چاپ کرد. در روش دوم نیز که عموماً در رشته‌های فنی به کار می‌رود، کل پایان نامه به کتاب تبدیل می‌شود.

یکی از مواردی که در استخراج کتاب از پایان نامه باید دقت کرد این است که تنها بخش‌های جذاب پایان نامه به عنوان کتاب چاپ شود. مواردی از قبیل مرور متون یا مواد و روش کار اگرچه در یک پژوهش علمی دارای اهیمت زیادی هستند اما خواننده کتاب معمولاً تمایلی به مطالعه چنین بخش‌های یک کتاب ندارد. بنابراین مهارت فردی که کتاب را استخراج می‌کند در تعیین کیفیت کتاب نهایی اهمیت بسیاری دارد.

رشته‌های تحت پوشش در استخراج کتاب از پایان نامه

– استخراج کتاب از پایان‌نامه در رشته مدیریت و حسابداری

– استخراج کتاب از پایان‌نامه در رشته روانشناسی و مشاوره

– استخراج کتاب از پایان‌نامه در گرایش‌های مختلف علوم تربیتی

– استخراج کتاب از پایان‌نامه در پزشکی و رشته‌های مرتبط

– استخراج کتاب از پایان‌نامه در رشته‌های فنی و مهندسی

ترجمه و چاپ کتاب رشته کتابداری

آیا استخراج کتاب از پایان نامه ارزش علمی دارد؟

ممکن است این سوال برای برخی از دانشجویان پیش بیاید که آیا استخراج کتاب از پایان نامه دارای ارزش علمی است و در مواردی مانند مصاحبه دکتری امتیازی دارد یا خیر. باید چنین گفت که انتشار نتایج یک پایان نامه در قالب کتاب اهمیت زیادی دارد چرا که می‌تواند نتایج یک پژوهش را در اختیار افراد بیشتری قرار دهد. همچنین چاپ کتاب از پایان نامه در تمامی موارد ذکر شده از جمله مصاحبه دکتری، ارتقای هیئت علمی یا مصاحبه‌های شغلی دارای امتیاز کاملی است. البته بهتر است دانشجویان در هنگام استخراج کتاب از پایان نامه دقت لازم را داشته باشند تا کتاب دارای کیفیت مناسبی از نظر محتوا باشد.

نحوه درخواست استخراج کتاب از پایان نامه

برای اطلاع از خدمات موسسه نارون پاب در خصوص استخراج کتاب از پایان نامه می‌توانید به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنید. برای این منظور می‌توانید به صفحه ثبت سفارش مراجعه نمایید. همچنین برای تماس تلفنی یا تماس از طریق تلگرام می‌توانید از شماره‌های قرار گرفته در صفحه تماس با ما استفاده نمایید.

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.