چاپ کتاب رمان

چاپ کتاب رمان

رمان یا داستان بلند که معادل انگلیسی آن Novel است متنی روایتگر و داستانی است که در قالب نثر نوشته می‌شود. اولین اشاره رمان در قرن ۱۸ عمدتاً به داستان‌های کوتاه بود. تقریباً از دو قرن پیش تاکنون تبدیل به یکی از مهمترین اشکال ادبی شده است. واژه رمان عمدتاً به داستان‌‌هایی با مضمون عشق و خیانت و توطئه اطلاق می‌گردید که هم اکنون با محتوای مختلفی از جمله تاریخی، جنگی و … نوشته می‌شود. واژه رمان در اصل یک کلمه فرانسوی می‌باشد.

چاپ کتاب رمان

امروزه افراد بسیاری در دنیا رمان می‌خوانند و در ذهن خود نگارش یک رمان را می‌پرورانند. پر واضح است که نگارش رمان کاری بسیار تکنیکی و تخصصی است اما ذوق و قریحه و استعداد به نوشتن در این حیطه به قدری اهمیت دارد که می‌تواند بحث تکنیک را تحت پوشش خود قرار دهد.

واقعیت این است که بسیاری از نویسندگان بزرگ هیچ آموزشی در باب نحوه نگارش رمان ندیده‌اند و علی‌رغم آن توانسته‌اند رمان‌ها و آثار بسیار بزرگی را به وجود آورند.

نوشتن کتاب رمان در ایران علاقمندان بسیاری دارد و نویسندگان آن با هزاران مشکلی که روبروی خود می‌بیننند، می‌نویسند و آموزش و تجربه حاصل می‌کنند. واقعیت این است تا زمانی که شما ننویسید و توجه مخاطبان را به خود جلب نکنید نمی‌توانید در این حیطه پیشرفتی نمایید.

انتشارات نارون در حوزه چاپ کتاب رمان تاکنون فعالیت‌های بسیار زیادی کرده است. این انتشارات بنا به رسالت خود در حمایت از نویسندگان جوان سعی دارد چه در نگارش کتاب رمان و چه در ترجمه و چاپ کتاب رمان به نویسندگان و مترجمان خدمات ارزنده‌ای ارایه کند.

در باب نگارش و چاپ کتاب رمان انتشارات سعی دارد با توجه به تجربه هیئت نظارت و بررسی خود بهترین ارزیابی را از محتوای کتاب‌های رمان قبل از چاپ به نویسندگان ارایه کند. در این باب، نویسندگان در طول نگارش می‌توانند نسبت به محتوای رمان خود دیدی بهتر کسب نمایند و نقاط ضعف آن را قبل از چاپ کتاب پوشش دهند.

همچنین مترجمان کتاب رمان می‌توانند با تماس و ارتباط با ما بهترین و جدیدترین کتاب‌های رمان را شناسایی کرده و اقدام به ترجمه و چاپ آن با بهره‌گیری از خدمات ترجمه، ویرایش و چاپ کتاب نمایند.

اگر قصد چاپ کتاب و ترجمه کتاب را دارید، همین حالا سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

6 پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   با سلام
   در مرحله اول فایل کتاب بررسی خواهد شد و در صورت داشتن کیفیت های لازم قراردادی بین ناشر و مولف منعقد خواهد شد. مرحله بعد، فایل برای ویراستاری و صفحه آرایی ارجاع داده خواهد شد. سپس اقدامات لازم برای اخذ مجوزهای چاپ کتاب انجام می شود و امور مربوط به طراحی جلد و موارد نهایی صورت می گیرد. بعد از اخذ مجوزهای لازمه و ثبت کتاب شما در کتابخانه ملی، کار برای چاپ نهایی ارسال می شود. یقیناً در تمامی مراحل مولف فعال است و نظرات خود را در باره کیفیت صفحه آرایی و طراحی جلد و موارد دیگر ارایه خواهد نمود. شما می توانید با ما در تماس باشید تا در مورد هزینه های چاپ کتاب همکاران توضیحات لازم دیگر را ارایه دهند.

   پاسخ دادن
  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   سلام
   نخیر اگر شما روی کاغذ مرقوم نموده اید نیز می توانیم دریافت کرده و بررسی نماییم. تاکید بر روی فایل بودن به این خاطر است که ارسال و دریافت و همچنین کار کردن بر روی آن راحت است و براحتی می توان فیدبک های مورد نیاز را ارایه نمود.
   در هر صورت شما می توانید دست نوشته های خود را از طریق پست یا حضوری به دست ما برسانید.

   پاسخ دادن
 1. بهار
  بهار says:

  سلام. خسته نباشید. شما برای چاپ رمان از نویسنده ای که کار مجازی داشته اما برای چاپ کار نوقلم محسوب میشه و کار چاپی نداره با هزینه خودتون کتاب رو چاپ می‌کنید یا با هزینه ی شخص نویسنده؟ ممنونم میشم جواب بدین

  پاسخ دادن
  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   با سلام
   انتشارات نارون دانش بنابر هدف خود، این امکان را دارد که از بری نویسندگان در باب چاپ و انتشار رایگان و سهیم شدن در فروش کتاب به همراه نویسنده اقدام نماید. جهت این کار، ابتدا کیفیت علمی کتاب مورد بررسی قرار می گیرد، اگر کیفیت علمی و نگارشی کتاب مورد تایید همکاران ما قرار گیرد، انتشارات با ارایه پیشنهادی مبنی بر همکاری در فروش کتاب به مولف، تمامی امور مربوط به چاپ را به صورت رایگان به عهده خواهد گرفت.

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *