چاپ کتاب رمان سلیمان

چاپ کتاب رمان «سلیمان»

نام کامل اثر: کتاب رمان «سلیمان»

نویسنده: پریسا تیموری

سال چاپ: ۱۴۰۱

نوبت چاپ: اول

قیمت: ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ ريال

تعداد تیراژ: ۲۰۰ نسخه

چاپ کتاب رمان «سلیمان»

نویسنده رمان «سلیمان» در معرفی کتاب خود می‌نویسد:

در سال ۱۳۹۱ بعد از اتمام دانشگاه، رمان «سلیمان» را به رشته تحریر درآوردم. هرچند طرح اولیه آن را چند سال پیشتر نوشته بودم. دو سال تمام در اتاق خود محبوس ماندم و نوشتم. با پوشاندن پنجره‌ها، اتاق را عاری از روشنایی کردم تا تمام توجهی که ممکن بود با آبشار تور به بازگوشی‌ جلب شود را معطوف جناب «سلیمان» کنم. حتی مسئولیت خرید ضروریات زندگی‌ام بر دوش خانواده بود و بعد از گذشت دو سال و اتمام کتاب بخاطر ضعف شدید جسمانی در بیمارستان بستری شدم. در نوشتن رمان «سلیمان» فقط به تحریر آن بسنده نکردن و قدم در راه تحقیق و پژوهش بی‌وقفه در باب موضوعات تخصصی رمان گذاشتم تا سعی نمایم محتوا در خور شأن و جایگاه والای مخاطبین باشد. در نهایت با همه پستی و بلندی‌های راه نوشتن رمان «سلیمان» در سال ۱۳۹۹ با پشتیبانی و دلگرمی‌های همسر مهربانم تصمیم به انتشار کتاب در دلم قوت گرفت و حالا دست‌رنج من تقدیم نگاه دقیق و زیبای شماست.

در بخشی از رمان «سلیمان» می‌خوانیم:

سرگرد میرزایی پشت چراغ قرمز، موتور را کمی دورتر از ماشین مسعود نگه داشت و از طریق گوشی داخل گوشش خطاب به سرگرد رمضانی گفت: امنه؟

رمضانی که چند ماشین عقب‌تر از آن‌ها بود، نگاهی به دستگاه بمب یاب انداخت: آره خدا رو شکر.

چاپ کتاب رمان سلیمان

میرزایی لبخندی از سر آسودگی زد و خواست چیزی بگوید اما ناگهان متوجه‌ی قرمز شدن شیشه‌های ماشین مسعود شد. گویا تمام سنسور‌های ضد بخار شیشه‌ها بیشتر از ظرفیتشان داغ شده بودند و حالا داشتند شیشه‌ها را آب می‌کردند. میرزایی موتور را ر‌ها کرد و همانطور که به طرف ماشین مسعود می‌دوید، خطاب به رمضانی گفت: وضعیت قرمزه خیابون رو تخلیه کن. مسعود که از حرارت بیش از حد ماشین تعجب کرده بود سعی در باز کردن کمربند‌ش کرد، اما دکمه‌ی آن از شدت گرما آب شده بود. میرزایی می‌خواست در ماشین را باز کند ولی ماشین قفل شده بود. مسعود که تازه متوجه‌ی او شده بود چند ضربه به شیشه زد و از او کمک خواست. میرزایی برای پیدا کردن چیزی که شیشه را بشکند با وحشت اطراف را نگاه کرد.

چاپ کتاب در انتشارات نارون دانش

انتشارات نارون دانش یکی از برترین ناشرین در حوزه چاپ کتاب می‌باشد. صاحبان اثر می‌توانند از خدمات ویراستاری کتاب و همچنین صفحه آرایی کتاب این انتشارات بهره‌مند شوند. انتشارات نارون دانش با در اختیار داشتن تیم متخصص طراحی جلد کتاب این امکان را دارد که در زمینه مربوط به طراحی جلد کتاب نیز به صاحبان اثر خدمات تخصصی ارایه نماید. جهت برقراری ارتباط با ما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *