رمان افسانه دیانا - جلد اول

چاپ کتاب رمان افسانه دیانا – جلد اول

نام کامل اثر: افسانه دیانا – جلد اول

نام لاتین: The Legend of Diana

نویسنده: سارا رجب پور

سال چاپ: ۱۴۰۱

نوبت چاپ: اول

قیمت: ۱۲۰۰۰۰ تومان

تعداد تیراژ: ۱۰۰

برای مشاهده جلد دوم این رمان کلیک کنید

برای مشاهده جلد سوم این رمان کلیک کنید

چاپ کتاب رمان افسانه دیانا – جلد اول

دیانا دختری ست یتیم که نزدیک به تولد هجده‌سالگی، زندگی‌اش دست‌خوش تغییراتی اساسی شده، و سرنوشتش به‌کل تغییر می‌کند. او پا به دنیایی کاملاً ناشناخته می‌گذارد، در آنجا عاشق می‌شود، پی به گذشته و اصالتش می‌برد و متوجه رسالت وجودی خود می‌گردد. حال سرنوشت خیلی‌ها در دستان اوست و این دختر، در میان تمام ناامیدی‌ها، پلیدی‌ها و رنج‌ها، به پا می‌خیزد تا ثابت کند، هنوز هم می‌شود امید داشت. دیانا نماد دختران خودساخته‌ی سرزمینم است. نماد پاکی و بی‌آلایشی یک روح که در سرد و گرم روزگار، دست‌خوش کوچک‌ترین تغییری نشده و همواره در مسیر درست گام برمی‌دارد. او نماد تمام خوبی‌ها و زیبایی‌هاست. نماد دختران ساده و بی غل و غش سرزمینم باشد تا ارزش خود را دریابند و بدانند که زیباترین شعر خلقت و شاهکار آفرینش‌اند.

رمان افسانه دیانا - جلد اول

اگر سرنوشت بسیاری از مردم دنیا در دست شما بود چه می‌کردید؟ شاید عجیب به نظر برسد، اما بعد از رخ دادن اتفاقاتی هول‌انگیز، اکنون سرنوشت‌ خیلی‌ها در دست دیانا است؛ دختری که یتیم بزرگ شده است، اما در آستانه‌ی هجده سالگی، همه چیز در زندگی او عوض می‌شود. دیانا که در انتظار تولد خود بود، ناگهان به دنیایی ناشناخته وارد شد؛ دنیایی مهیب و پر از ترس و تاریکی. زندگی او در این جهان به شکل دیگری درآمد؛ او در این جهان عاشق شد و به جست‌وجوی هویت واقعی و گذشته‌ی خود برآمد. در اینجا بود که او فهمید واقعاً چه کسی است و چه باید بکند. در میان تمام پلیدی‌ها و ناامیدی‌ها، امید خود را یافت و ثابت کرد می‌توان در این شرایط نیز امید داشت.کتاب افسانه دیانا – جلد اول، داستانی از عشق را روایت می‌کند؛ عشقی که می‌تواند صرفاً علاقه‌ی به معشوق نباشد، بلکه عشقی باشد که میان مادر و فرزند شکل می‌گیرد. سارا رجب‌پور داستان دخترانی را روایت می‌کند که در سختی‌ها عیار واقعی خود را پیدا کرده و جهان را به جایی بهتر تبدیل می‌کنند.

انتشارات نارون دانش یکی از برترین ناشرین در حوزه چاپ کتاب می‌باشد. صاحبان اثر می‌توانند از خدمات ویراستاری کتاب و همچنین صفحه آرایی کتاب این انتشارات بهره‌مند شوند. انتشارات نارون دانش با در اختیار داشتن تیم متخصص طراحی جلد کتاب این امکان را دارد که در زمینه مربوط به طراحی جلد کتاب نیز به صاحبان اثر خدمات تخصصی ارایه نماید. جهت برقراری ارتباط با ما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمایید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *