چاپ کتاب در رشته علوم اجتماعی

چاپ کتاب در رشته علوم اجتماعی

موسسه چاپ کتاب نارون آماده ارائه خدمات به متقاضیان چاپ کتاب در رشته علوم اجتماعی است. بررسی مسائل مربوط به امور اجتماعی و فرآیندهای مختلف آن امروزه در جوامع مختلف امری بدیهی و بسیار مهم می‌باشد و دانشجویان و اساتید رشته علوم اجتماعی و پژوهشگری با وقوف به این موضوع در صدد هستند با پرداختن به موضوعات اجتماعی مختلف و بررسی شکل‌گیری و افول روندها و مناسبات اجتماعی و ارتباطاتی اجتماعی سعی دارند به بررسی دقیق آن‌ها از طریق پژوهش و ارایه نظریات بپردازند. واقعیت این است که هم اکنون پژوهش‌های مختلفی با گستره موضوعات مختلف در کشور در حیطه علوم اجتماعی انجام می‌شود و یافته‌های بسیار ارزشمندی نیز به دست می‌دهد اما بخاطر اینکه این پژوهش‌ها در نهایت به صورت کلی دسته‌بندی نمی‌شوند و بروندادی همچون پرورش نظریه‌ ندارند، بلا استفاده می‌مانند. بدین قرار، تالیف کتاب‌هایی که بتوانند نتایج پژوهش‌های مختلف را یکپارچه نموده و از بطن آن‌ها نظریه‌ای استنتاج گردد بسیار ضروری و با اهمیت است. 

مراحل چاپ کتاب در رشته علوم اجتماعی

چاپ کتاب رشته علوم اجتماعی مراحل مختلفی دارد. اولین مرحله چاپ کتاب آن است که محتوای اولیه‌ای حول موضوع خاص جمع‌آوری گردد. این محتوا یا داده اولیه می‌تواند از منابع مختلفی بدست آید که یکی از آن‌ها پایان نامه کارشناسی ارشد یا دکترا باشد. در این روش دانشجویان یا اساتید می‌توانند محتوای پایان نامه‌های دوره کارشناسی ارشد یا دکترای خود را به صورت کتاب استخراج نمایند و داده‌ اولیه را از این روش تهیه نمایند. روش دوم می‌تواند با توجه به یافته‌های پژوهش‌های مختلف و ایده‌ای که از آن‌ها می‌توان دریافت نمود باشد. یقیناً روش دوم روش بسیار سخت و طالقت فرسایی است اما اگر در انتخاب موضوع پایان نامه کمی دقت به عمل آید عملاً روش دوم نیز در بطن روش اول گنجانده می‌شود. متخصصان و پژوهشگران رشته علوم اجتماعی موسسه چاپ کتاب نارون در هر دو روش تامین محتوای چاپ کتاب که در بالا توضیح داده شد در خدمت دانشجویان و اساتید خواهند بود.

حیطه‌هایی موضوعی چاپ کتاب در رشته علوم اجتماعی

تاکنون در موسسه چاپ کتاب نارون، در موضوعات مختلفی اقدام به چاپ و نشر کتاب شده است. در زیر به برخی از موضوعاتی تاکنون در آن‌ها به چاپ کتاب اقدام شده است به صورت کلی اشاره می‌کنیم:

چاپ کتاب در رشته علوم اجتماعی با موضوع عوامل موثر در گسترش ماهواره

چاپ کتاب در رشته علوم اجتماعی با موضوع طلاق

چاپ کتاب در رشته علوم اجتماعی با موضوع عدالت اجتماعی

چاپ کتاب در رشته علوم اجتماعی با موضوع مهاجرت نخبگان و عوامل موثر در آن

چاپ کتاب در رشته علوم اجتماعی با موضوع تجددگرایی در دانشجویان

چاپ کتاب در رشته علوم اجتماعی با موضوع توسعه شهرنشینی

همچنین دانشجویان این رشته می‌توانند به تبدیل پایان نامه ارشد و دکترای خود به کتاب بپردازند. برای اثر استخراج شده مجوزهای قانونی کسب خواهد شد و همانند دیگر آثار به چاپ و انتشار خواهد رسید.

آیا نیاز به ترجمه کتاب، چاپ کتاب و استخراج کتاب دارید؟ همین حالا سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

بازگشت به صفحه اول

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *