چاپ کتاب در رشته تاریخ

چاپ کتاب در رشته تاریخ

دانشجویان و اساتیدی که قصد چاپ کتاب در رشته تاریخ را دارند می‌توانند از خدمات چاپ کتاب موسسه نارون بهره‌مند گردند. در رشته تاریخ معمولاً فرآیند پژوهش با توجه به ماهیت و هدف آن به سختی صورت می‌گیرد و اینکه در این رشته پژوهش‌ها معمولاً گذشته‌نگر هستند و درصدد آن هستند که مسایل و فرآیندهایی که در طول تاریخ رخ داده است را مورد بررسی قرار دهند. لزوم گردآوری یافته‌های پژوهشی قبلی در این رشته و انسجام آن این امکان را به دست می‌دهد تا بتوان با توجه به یافته‌های بدست آمده تصویری صحیح از یک دوره تاریخی را به وجود آورد و این امکان زمانی عملیاتی می‌شود که داده‌‌ها در قالب کتابی گردآوری شوند. موسسه چاپ نارون با توجه به اینکه چاپ کتاب دارای مراحل مختلف و زمان گیری است، این تضمین را به دانشجویان و اساتید عزیز ارایه می‌دهد تا متون جمع‌آوری شده توسط آن‌ها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به چاپ و نشر برساند. 

مراحل چاپ کتاب در رشته تاریخ

مراحل چاپ کتاب رشته تاریخ با توجه به هدف پژوهشگر و نحوه ارایه فایل اولیه کتاب مشخص می‌گردد. دانشجویان یا اساتید می‌توانند به دو صورت اقدام به جمع‌آوری اطلاعات اصلی برای چاپ کتاب نمایند. در شکل اول، دانشجو یا استاد از محتوای پایان نامه مقطع ارشد و دکترای خود استفاده می‌نمایند و با استخراج مطالب آن، داده اولیه را آماده می‌نمایند. در روش دوم، مطالب و داده‌های اولیه توسط مولف از منابع دیگر (غیر از پایان نامه) آماده می‌شود. در هر دو روش متخصصان رشته تاریخ موسسه چاپ کتاب نارون در خدمت متقاضیان چاپ کتاب خواهند بود. بعد از ارایه مطالب اولیه و تایید آن‌ها اقدام به اخذ مجوزها شروع خواهد شد. 

حیطه‌های موضوعی چاپ کتاب در رشته تاریخ

تاکنون در حیطه‌های موضوعی متنوع رشته تاریخ اقدام به چاپ و نشر کتاب شده است که در زیر به صورت کلی به برخی از آن‌ها اشاره می‌شود:

چاپ کتاب در رشته تاریخ با عنوان مسائل اقتصادی دوران قاجار

چاپ کتاب در رشته تاریخ با عنوان تحلیل تاریخی تصوف

چاپ کتاب در رشته تاریخ با عنوان عوامل موثر در جنبش مشروطه در ایران

چاپ کتاب در رشته تاریخ با عنوان روابط سیاسی دولت ساسانیان

چاپ کتاب در رشته تاریخ با عنوان زنان در دوران قاجار

چاپ کتاب در رشته تاریخ با عنوان حکومت داری در سلسه‌های ایران

همچنین دانشجویان این رشته می‌توانند به تبدیل پایان نامه ارشد و دکترای خود به کتاب بپردازند. برای اثر استخراج شده مجوزهای قانونی کسب خواهد شد و همانند دیگر آثار به چاپ و انتشار خواهد رسید.

آیا نیاز به ترجمه کتاب، چاپ کتاب و استخراج کتاب دارید؟ همین حالا سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

بازگشت به صفحه اول

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *