Untitled2

چاپ کتاب بهبودی آگاهانه؛ نگاهی نو به اعتیاد

نام کامل اثر: بهبودی آگاهانه؛ نگاهی نو به اعتیاد

نویسنده: تی جی وودوارد

مترجم: هما ایمانی مقدم

سال چاپ: ۱۴۰۱

نوبت چاپ: اول

قیمت: ۱۲۰۰۰۰۰ ريال

چاپ کتاب بهبودی آگاهانه؛ نگاهی نو به اعتیاد

هدف از بهبودی آگاهانه ارائه دیدگاهی معنوی است که می‌تواند به شما در پرداختن به علل ریشه‌ای نهفته‌ی رفتارهای اعتیادآورتان کمک کند. این دیدگاه در نظر دارد که هر برنامه، درمان یا سیستم پشتیبانی دیگری را که در حال حاضر درگیر آن هستید را تقویت کند. هدف آن ارائه پاسخ‌های قطعی نیست، بلکه ارائه سوالاتی است که می‌تواند به شما در دستیابی به خرد درونی خود و کشف مجدد ماهیت واقعی خود کمک کند. شما بهترین معلم خود هستید و کلید پایان دادن به رنج خود را در دست دارید. بهبودی آگاهانه می‌تواند به شما در تعمیق درک خود از اعتیاد کمک کند، نقشه راهی به سوی رهایی به شما ارائه دهد و ابزارهایی را برای کمک به شما در پویاترین و مرتبط ترین زندگی ارائه دهد. بهبودی آگاهانه مانند یک رمان نیست که نوشته شده باشد و آن را بخوانید. این روش به گونه‌ای طراحی شده است که به آرامی «اصلاح» می‌کند. از اینکه برای خواندن این کتاب وقت بگذارید، باعث دلگرمی من است.

چاپ کتاب بهبودی آگاهانه؛ نگاهی نو به اعتیاد

تصور می‌کنم برخی از شما برای مدتی، شاید حتی برای مدت طولانی، در حال بهبودی بوده‌اید و چیزهای خوبی در مورد خودتان، در مورد اعتیاد و روابط خود یاد گرفته‌اید. شاید هنوز برای شرکت در گروه‌های حمایتی خود ارزش قائل باشید، اما به نظر می‌رسد آنچه از آنها بدست می‌آورید تغییر کرده است. شاید شما به هوشیاری جسمی دست یافته اید، اما اشتیاق به چیزی عمیق تر وجود دارد. شاید به طور کلی احساس قوی‌تر و انعطاف‌پذیرتر شدن می‌کنید و اکنون به دنبال نوع دیگری از رشد هستید. یا شاید شما روش‌های بهبودی سنتی را امتحان کرده‌اید و به نظر نمی‌رسد که برای شما کارساز باشند. شما می‌خواهید رفتار اعتیادآور خود را تغییر دهید، اما باور می‌کنید که در برابر آن ناتوان هستید؛ شما نمی‌خواهید خود را معتاد بنامید و نیاز به آن را درک نمی‌کنید. اگر هر یک از اینها در مورد شما واقعیت دارد، بهبودی آگاهانه ممکن است کتابی برای شما باشد، زیرا دیدگاهی معنوی ارائه می‌دهد که می‌تواند به شما در رهایی از رفتار اعتیادآورتان کمک کند.

چاپ کتاب در انتشارات نارون دانش

انتشارات نارون دانش یکی از برترین ناشرین در حوزه چاپ کتاب می‌باشد. صاحبان اثر می‌توانند از خدمات ویراستاری کتاب و همچنین صفحه آرایی کتاب این انتشارات بهره‌مند شوند. انتشارات نارون دانش با در اختیار داشتن تیم متخصص طراحی جلد کتاب این امکان را دارد که در زمینه مربوط به طراحی جلد کتاب نیز به صاحبان اثر خدمات تخصصی ارایه نماید. جهت برقراری ارتباط با ما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *