پذیرش و چاپ مقاله فوری

بسیاری از دانشجویان و اساتید برای برخی امور از جمله دفاع از پایان نامه یا ارتقای هیئت علمی نیاز به پذیرش و چاپ مقاله فوری دارند. همچنین در مواردی مانند مصاحبه دکتری نیز ممکن است چنین موضوعی قابل ذکر باشد. نکته مهم در پذیرش مقالات و سپس چاپ آن‌ها این است که عمده مجلات علمی دنیا زمان پاسخ‌دهی بسیار طولانی دارند. از زمان سابمیت کردن مقاله در یک مجله علمی تا دریافت اولین ریوایز ممکن است چندین ماه طول بکشد و کل پروسه چاپ مقاله نیز به طور معمول یک سال طول خواهد کشید. البته باید اشاره شود که برخی مجلات زمان‌های پاسخ دهی کمتری دارند و ممکن است در ۳ الی ۶ ماه نیز مقاله به مرحله چاپ برسد. از سوی دیگر مشاهده شده است که در برخی مجلات نیز ممکن است چاپ مقاله حتی تا ۳ سه سال نیز به طول بینجامد.
بنابراین طبیعی است که دانشجویان و پژوهشگرانی که باید در طول چند ماه مقاله‌ای پذیرش یا چاپ شده داشته باشند در این حوزه به مشکل برخواهند خورد. اما سوال این است که آیا واقعاً می‌توان پروسه چاپ یک مقاله را کوتاه‌تر کرد؟ پاسخ این است که بلی. برای این کار چند راه وجود دارد. راه نخست یافتن مجلاتی است که زمان پاسخ دهی کوتاهی دارند و برای این کار می‌توان از برخی ابزارها مانند ژورنال فایندر استفاده کرد. اما راه دوم و ساده‌تری نیز وجود دارد و آن رایزنی با مجلات مختلف است. موسسه نارون در طول سال‌های اخیر مکاتباتی را با ده‌ها مجله علمی دنیا انجام داده است و با توضیح شرایط موجود در ایران توانسته است نظر برخی مجلات را برای داوری سریع‌تر مقالات ایرانی جلب کند. بنابراین هم اکنون ما آمادگی همکاری با دانشجویان و اساتید را برای پذیرش و چاپ مقاله فوری داریم.

رشته‌های تحت پوشش در پذیرش و چاپ مقاله فوری

– پذیرش و چاپ مقاله فوری در رشته مدیریت و حسابداری

– پذیرش و چاپ مقاله فوری در رشته روانشناسی و مشاوره

– پذیرش و چاپ مقاله فوری در گرایش‌های مختلف علوم تربیتی

– پذیرش و چاپ مقاله فوری در پزشکی و رشته‌های مرتبط

– پذیرش و چاپ مقاله فوری در رشته‌های فنی و مهندسی

مراحل پذیرش و چاپ مقاله فوری

برای پذیرش و همچنین چاپ سریع‌تر یک مقاله می‌توانید چکیده آن را به موسسه نارون ارسال کنید تا مجلات مرتبط با موضوع مقاله شما انتخاب و معرفی گردد. با تایید دانشجو و اساتید مربوطه پروسه پذیرش مقاله در مجله آغاز خواهد شد و ضمن رایزنی‌هایی که با مجله به عمل خواهد آمد، پذیرش مقاله در کمترین زمان اخذ خواهد شد. همچنین درصورتی که مقاله ریجکت شود، این موضوع در کوتاه‌ترین زمان به موسسه اعلام می‌شود تا زمان برای گرفتن پذیرش از مجلات دیگر نیز از دست نرود.

برای شرکت در بهترین دوره مقاله نویسی کلیک کنید.

نحوه درخواست پذیرش و چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس

برای اطلاع از خدمات موسسه نارون پاب در خصوص پذیرش و چاپ مقاله فوری می‌توانید به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنید. برای این منظور می‌توانید به صفحه ثبت سفارش مراجعه نمایید. همچنین برای تماس تلفنی یا تماس از طریق تلگرام می‌توانید از شماره‌های قرار گرفته در صفحه تماس با ما استفاده نمایید.

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.