پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی

بسیاری از دانشجویان و اساتید باید نتایج پژوهش‌های خود را در قالب مقالات علمی در مجلات معتبر داخلی و یا خارجی به چاپ برسانند. از سوی دیگر به دلیل عدم نیاز به ترجمه و آشنا بودن به ساختار مقالات مجلات داخلی، تمایل به پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در ایران بیشتر از مجلات ISI و اسکوپوس است. البته بسیاری از متخصصان معتقدند که سطح علمی برخی از مجلات علمی پژوهشی داخلی از مجلات مشابه خارجی نمایه شده در ISI و اسکوپوس نیز بالاتر است و به همین دلیل برای چاپ مقاله در مجلات داخلی باید سطح مقاله نگارش شده بسیار بالا باشد.

موسسه نارون پاب در طی چندین سال فعالیت خود توانسته است به صورت کاملاً قانونی و علمی در جهت پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در مجلات مختلف اقدام نماید. اقدامات این موسسه برای افزایش احتمال چاپ مقاله شامل ویراستاری علمی و نگارشی مقاله، فرمت بندی صحیح مقاله، تصحیح رفرنس‌ها و استنادات و نگارش کاور لتر مناسب برای سردبیر مجله است. همچنین همکاران ما در موسسه که خود از اساتید و پژوهشگران برتر علمی ایران در رشته‌های مختلف هستند ضمن رایزنی با مجلات و رفع سریع ایرادات مورد نظر مجله، در جهت افزایش احتمال چاپ مقاله علمی پژوهشی قدم بر می‌دارند.

رشته‌های تحت پوشش در پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی

– پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در رشته مدیریت و حسابداری

– پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در رشته روانشناسی و مشاوره

– پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در گرایش‌های مختلف علوم تربیتی

– پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در پزشکی و رشته‌های مرتبط

– پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی در رشته‌های فنی و مهندسی

پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی

آیا پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی ارزش علمی دارد؟

دانشجویان، اساتید و پژوهشگرانی که تمرکز خود را بر روی فعالیت دانشگاهی در ایران قرار داده‌اند با چاپ مقاله علمی پژوهشی از امتیازی مشابه با امتیاز چاپ مقاله در مجلات معتبر خارجی بهره‌مند می‌گردند. مقالات علمی پژوهشی در تمامی دانشگاه‌ها، موسسات و سازمان‌ها دارای بالاترین امتیاز است و بنابراین می‌تواند نقش مهمی در ارتقاء رزومه علمی پژوهشگران داشته باشند. از سوی دیگر یکی از مزایای جانبی پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی این است که مجلات داخلی نیز با تعداد زیادی مقاله با کیفیت روبرو خواهند شد که چاپ آن‌ها می‌تواند در ارتقاء رتبه این مجلات و حتی راه‌یابی آن‌ها به لیست مجلات ISI و اسکوپوس نقش داشته باشد.

نحوه درخواست پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی

برای اطلاع از خدمات موسسه چاپ کتاب نارون پاب در خصوص پذیرش و چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی می‌توانید به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنید. برای این منظور می‌توانید به صفحه ثبت سفارش مراجعه نمایید. همچنین برای تماس تلفنی یا تماس از طریق تلگرام می‌توانید از شماره‌های قرار گرفته در صفحه تماس با ما استفاده نمایید.

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.