پذیرش و چاپ مقاله در مجلات ISI

موسسه تامسون رویترز که پیش از این به نام موسسه ISI شناخته می‌شد، یکی از بزرگترین نهادهای علمی دنیا است که توسط یک شیمی دان از دانشگاه پنسیلوانیا به نام یوجین گارفیلد در سال ۱۹۶۰ تاسیس شد. با توجه به اینکه مجلات نمایه شده توسط موسسه تامسون رویترز دارای اعتبار بسیار بالایی هستند، گرفتن پذیرش و چاپ مقاله در مجلات ISI امتیاز بالایی در تمامی مجامع علمی و دانشگاهی دارد.

موسسه تامسون رویترز یا همان ISI براساس تعدادی شاخص، مجلات علمی دنیا را ارزیابی می‌کند و اگر مجله‌ای شاخص‌های مورد نظر این نهاد را داشته باشد در لیست مجلات مورد تایید ISI قرار می‌گیرد. هم اکنون بیش از ۱۸ هزار مجله علمی جزو مجلات ISI هستند و هر ساله نیز تعداد این مجلات افزایش می‌یابد. با توجه به اینکه مجلات مورد تایید این نهاد علمی مورد تایید بیشتر مراکز علمی در جهان است، برای اموری مانند دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری، ارتقای هیئت علمی، مصاحبه دکتری و حتی مصاحبه‌های شغلی مجلات مورد تایید ISI دارای امتیاز بالایی هستند.

رشته‌های تحت پوشش در پذیرش و چاپ مقاله در مجلات ISI

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات ISI در رشته روانشناسی و مشاوره

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات ISI در رشته‌های علوم تربیتی

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات ISI در رشته پزشکی و حوزه‌های مرتبط

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات ISI در رشته‌های علوم مهندسی و فنی

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات ISI در رشته‌های علوم پایه

امتیاز پذیرش و چاپ مقاله در مجلات ISI چقدر است؟

با توجه به اینکه موسسه ISI یا تامسون رویترز پذیرفته‌ترین نهاد علمی دنیا در زمینه ارزیابی اعتبار مجلات علمی است، بنابراین لیست مجلات این موسسه نیز در تمامی نقاط دنیا دارای اعتبار است. هم اکنون در زمینه‌هایی مانند دفاع از پایان نامه، مصاحبه دکتری و مصاحبه شغلی، داشتن یک مجله ISI بالاترین امتیاز را دارد. برای اموری مانند گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های معتبر دنیا نیز می‌توانید از مقالات چاپ شده در مجلات ISI استفاده کنید. یکی از نکات مهمی که باید در پذیرش و چاپ مقاله در مجلات ISI دقت نمایید این است که مجلات ISI در دو دسته WoK و WoS دسته بندی می‌شوند. مجلات وب آف نالج دارای ضریب تاثیر یا ایمپکت فکتور نیستند اما مجلات وب آف ساینس مجلاتی هستند که دارای ضریب تاثیر هستند. معمولاً مجلات وب آف ساینس مورد تایید تمامی دانشگاه‌ها هستند اما مجلات وب آف نالج در برخی دانشگاه‌ها مورد تایید هستند.

نحوه درخواست پذیرش و چاپ مقاله در مجلات ISI

برای اطلاع از خدمات موسسه چاپ کتاب نارون پاب در خصوص پذیرش و چاپ مقاله در مجلات ISI می‌توانید به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنید. برای این منظور می‌توانید به صفحه ثبت سفارش مراجعه نمایید. همچنین برای تماس تلفنی یا تماس از طریق تلگرام می‌توانید از شماره‌های قرار گرفته در صفحه تماس با ما استفاده نمایید.

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.