Untitled

چاپ کتاب جدول تناوبی عناصر

نام کامل اثر: کتاب جدول تناوبی عناصر (مصور)

مولف: تام جکسون

مترجمین: توحید علیزاده، یاسمن سفید سفیده خان، محمدحسین برنوشا، مینا نوروزی، اسما مردانی افضل

ویراستار علمی: دکتر ماندانا امیری

سال چاپ: ۱۳۹۹

نوبت چاپ: اول

قیمت: ۸۰۰۰۰۰ ریال

تعداد تیراژ: ۱۰۰۰ نسخه

برای سفارش ترجمه و چاپ کتاب در انتشارات نارون دانش کلیک کنید

معرفی کتاب جدول تناوبی عناصر (مصور)

موسسه چاپ کتاب نارون دانش در سال جاری به چاپ کتاب جدول تناوبی عناصر (مصور) پرداخته است. در اینجا همکاران ما در چاپ کتاب نارون دانش مقدمه کتاب جدول تناوبی عناصر (مصور) را برای شما آماده نموده‌اند که می‌توانید قبل از تهیه این کتاب، آن را خوانده تا با محتوای آن آشنایی اولیه داشته باشید.

تمام آنچه در طبیعت وجود دارد از کوه‌‌ها و اقیانوس‌ها تا هوایی که تنفس می‌کنیم، حتی غذایی که می‌خوریم، از مواد ساده‌ای به نام عناصر ساخته شده‌اند. نام برخی از آنها از جمله طلا، آهن، اکسیژن و هلیم را حتماً شنیده‌اید؛ اما عناصر ذکر شده، فقط چهار مورد از ۱۱۸ عنصر هستند. خیلی از آنها دارای خواص فیزیکی و شیمیایی منحصربفرد و برخی اوقات شگفت‌انگیزی هستند. برای مثال، گالیم، جامدی است که در دستان شما ذوب می‌شود. ترکیبات گوگردی بوی تند و زننده تخم مرغ گندیده را می‌دهند. عناصر به ندرت در حالت خاص خود یافت می‌شوند. معمولاً، در حالت ترکیب با یکدیگر بوده و با ایجاد این ترکیبات، اجسام اطراف ما را می‌سازند. برای مثال، هیدروژن و اکسیژن آب را تشکیل می‌دهند، سدیم و کلر ایجاد نمک می‌کنند و کربن در میلیون‌ها ترکیب یافت می‌شود که بسیاری از آنها کارهای بدن ما را انجام می‌دهند.

معرفی کتاب جدول تناوبی عناصر

جدول تاوبی عناصر توسط پژوهشگران سراسر جهان، برای فهرست کردن و بررسی جزییات عناصر مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ نشان‌دهنده اطلاعات کلیدی درباره هر عنصر است که بر اساس شباهت، آنها را گروه بندی می‌کند. با این اطلاعات، ما می‌توانیم با استفاده از عناصر، هر آنچه که نیاز داریم را بسازیم: ترکیبات فلوئوری در خمیر دندان، دندان‌های ما ذا سفت می‌کند. بلورهای سیلیکونی که بصورت میکروچیپ طراحی شده‌اند و در ابزارها و تلفن‌های ما به کار گرفته می‌شوند. هر عنصر، داستان خود مبنی بر این که از کجا آمده است، چه کاری می‌تواند انجام دهد، و ما چگونه می‌توانیم از آن استفاده کنیم را دارد. این کتاب شامل زیباترین تصاویر، و کاربردها و شرح و بسط و منشا هریک از عناصر جدول تناوبی است به صورتی که با ارایه توضیحات مختصر و مفید و اطلاعات تکمیلی و ضروری هریک از عناصر اطلاعات ماندگار و بسیار کاربردی را ارایه می‌دهد.

اگر قصد ویرایش کتاب و چاپ کتاب را دارید، همین حالا سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

5 پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   با سلام
   با شماره های تماس انتشارات تماس حاصل کنید تا همکاران ما بعد از دریافت ادرس برای شما ارسال نمایند.

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *