ترجمه و چاپ کتاب مهندسی معماری

ترجمه و چاپ کتاب مهندسی معماری

دانشجویان و اساتید دانشگاهی که قصد ترجمه و چاپ کتاب مهندسی معماری را دارند می‌توانند از خدمات ترجمه، ویرایش ادبی و علمی و چاپ و نشر کتاب موسسه چاپ کتاب نارون بهره گیرند. مهندسی معماری و شهرسازی یکی از رشته‌های پرطرفدار دانشگاهی در ایران است و به این واسطه دانشجویان بسیاری مشغول تحصیل در این رشته هستند. تعداد بالای دانشجو در یک رشته خاص، باعث پویاتر شدن آن رشته دانشگاهی می‌شود اما آنچه که هم اکنون شاهد آن هستیم این است که پژوهش‌ها و پایان نامه‌های متعددی در این رشته دانشگاهی انجام می‌گیرد و تقریباً خروجی علمی مورد نظری که بتواند در این حیطه باعث گسترش مرزهای علمی و به وجود آمدن تئوری یا سبک‌های جدید و بومی معماری و شهرسازی شود رخ نمی‌دهد. در واقع، هدف از انجام پژوهش در حیطه‌های مختلف هر رشته‌ای در نهایت می‌بایست اثر علمی فاخری همچون کتاب را به وجود آورد که در آن نتایج یافته‌ها و پژوهش‌های مختلفی که در داخل و خارج انجام شده را یکپارچه کرده و به بحث و بررسی درباره آن‌ها پرداخته و به فرآیندها و نتایج جدید دست یابد.

فرآیند ترجمه و چاپ کتاب مهندسی معماری

اولین و مهمترین مرحله برای افرادی که در نظر دارند در رشته مهندسی معماری به ترجمه کتاب اقدام نمایند، انتخاب کتاب است. یقیناً هر کتابی که به زبان انگلیسی یا زبان‌های خارجی دیگر به نگارش درآمده است نمی‌تواند محتوای با کیفیت و ایده جدیدی داشته باشد. ارزیابی کتاب‌های رفرنس و با کیفیت خود یک تخصص است و واقعیت این است که بسیاری از مترجمین قبل از ارزیابی علمی یک کتاب شروع به ترجمه آن می‌کنند و بعد از مدتی با مشاهده اینکه کتاب مورد نظر فاقد کیفیت لازم علمی است فرآیند ترجمه را بعد از صرف انرژی و زمان بسیار متوقف می‌سازند. موسسه چاپ کتاب نارون این افتخار را دارد که در ترجمه و چاپ مهندسی معماری توانسته است منبع عظیمی از کتاب‌های زبان اصلی رشته معماری را گردآوری نماید و با ارزیابی کیفیت علمی، آن‌ها را در خدمت مترجمین این رشته قرار دهد. این موسسه در تمامی مراحل ترجمه و چاپ کتاب مهندسی معماری می‌تواند مشاوره تخصصی و علمی از قبیل مشاوره ترجمه‌ای، ویرایش علمی و ادبی و در نهایت اخذ مجوزهای قانونی و سایر مراحل نشر کتاب را در خدمت مترجمین عزیز باشد.

همچنین دانشجویان این رشته می‌توانند به تبدیل پایان نامه ارشد و دکترای خود به کتاب بپردازند. برای اثر استخراج شده مجوزهای قانونی کسب خواهد شد و همانند دیگر آثار به چاپ و انتشار خواهد رسید.

آیا نیاز به ترجمه کتاب، چاپ کتاب و استخراج کتاب دارید؟ همین حالا سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

بازگشت به صفحه اول

 

2 پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت says:

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   یقیناً چاپ کتاب نارون به همکاران متخصصی مانند شما نیاز داشته و دارد. لطفا رزومه خود را به آدرس ایمیل ما ارسال بفرمایید.
   تشکر از شما

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *