استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله علمی پژوهشی از پایان نامه

استخراج مقاله علمی پژوهشی از پایان نامه و در نهایت چاپ آن در یک مجله معتبر را می‌توان آخرین مرحله از فرایند طولانی انجام پایان نامه دانست. در این مرحله یک پایان نامه حجیم با جزئیات فراوان به یک مقاله فشرده تبدیل می‌شود. این فرایند فقط شامل خلاصه سازی پایان نامه نیست بلکه باید این کار را در یک قالب علمی مناسب به انجام رساند. فرمت استاندارد یک مقاله پژوهشی تفاوت‌های فراوانی با پایان نامه دارد و از این رو داشتن تخصص در این زمینه حائز اهمیت است.

پژوهشگران مرکز نارون پاپ که از نخبگان پژوهشی بهترین دانشگاه‌های ایران هستند آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای و پژوهشی در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد، دکتری و کارشناسی هستند. استخراج مقاله از پایان نامه فرایند زیر را طی می‌کند.

فرایند استخراج مقاله علمی پژوهشی از پایان نامه

۱- ارائه پایان نامه به پژوهشگر: در این مرحله دانشجویان پایان نامه خود را به پژوهشگر مورد نظر داده و به تبادل نظر درباره پایان نامه می‌پردازند.

۲- انتخاب نوع مجله: در این مرحله باید تعیین شود که مقاله استخراج شده باید در چه مجله‌ای چاپ شود. اگرچه تمام مجلات دارای فرمت مشابهی هستند اما مقالات ISI با ISC و سایر انواع مقالات از نظر کیفیت مقاله و استانداردهای مورد نظر تفاوت دارند.

۳- شروع نگارش: در مرحله سوم پژوهشگر استخراج مقاله از پایان نامه را آغاز کرده و آن را در قالب یک مقاله پژوهشی استاندارد تدوین می‌کند.

۴- ویرایش و رفع اصلاحات: پس از استخراج مقاله، دانشجو و اساتید مورد نظر مقاله را بررسی کرده و نظرات اصلاحی خود را درباره آن ذکر می‌کنند. وظیفه انجام اصلاحات تا تأیید نهایی بر عهده پژوهشگران مرکز تحقیقاتی نارون پاپ می‌باشد.

مشاوره رایگان در زمینه استخراج مقاله علمی پژوهشی از پایان نامه

لازم به ذکر است که مرکز تحقیقاتی نارون پاپ آمادگی دارد تا به دانشجویانی که می‌خواهند از پایان نامه خود مقاله استخراج کنند مشاوره رایگان ارائه دهد. پژوهشگران موسسه آمادگی دارند تا راهنمایی‌های لازم را انجام داده و در صورت نیاز به رفع ایرادات احتمالی مقاله دانشجویان اقدام نمایند.

در نهایت قابل ذکر است که استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد در اولیت موسسه قرار دارد. دلیل این موضوع فرصت اندکی است که دانشجویان کارشناسی ارشد در مقایسه با دانشجویان کارشناسی و دکتری دارند.

تماس با موسسه در زمینه استخراج مقاله علمی پژوهشی از پایان نامه

برای ارتباط با موسسه چاپ کتاب نارون در زمینه استخراج مقاله علمی پژوهشی از پایان نامه می‌توانید از روش‌های زیر استفاده نمایید.

۱- تماس مستقیم: با تلفن‌های موسسه  ۶۶۹۳۲۲۴۵-۰۲۱ یا ۰۹۲۲۴۰۱۳۷۰۴ در تماس باشید.

۲- ایمیل: به ما از طریق narvanpub@gmail.com ایمیل ارسال نمایید.

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

بازگشت به صفحه اول

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *